sadsad x
asdasd
18,52 TL
14,82 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
3,70 TL
Alışveriş Listeme Ekle
MHP’nin En Uzun Yılı : 1997 Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 226
ISBN: 9786059707336
Kapak: Ciltsiz
Kağan Bahadır Küçükalcan
Kağan Bahadır Küçükalcan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • MHP’nin En Uzun Yılı : 1997 Kısa Özet

    1997 senesi MHP - Ülkücü hareket açısından pek çok kırılma noktasını içinde barındıran bir yıl olmuştur. Bu kırılmaları *kol kırılır yen içinde kalır* mülahazası ile değerlendirip, kırık kolu giysinin içerisinde saklayabilmek mümkün değildir. Zira *kırılma* televizyonların, gazetelerin önünde yaşanmış ve artık bir *vaka* olarak kabul edilmiştir.

    Burada yapılan, *unutulmuş bir vakayı tekrar ısıtma* olarak da değerlendirilemez çünkü gerek harekete mensup olan gerekse harekete muarız olanlar tarafından bu yaşanmışlıkların sık sık konuşulduğu da bir hakikattir. Aynı sene içerisinde Ülkücü Hareketin Başbuğu’nun vefat ettiği, hem de toplam üç kongrenin birden yapıldığını düşününce, bu senenin *en uzun* olarak değerlendirilmesi eminim okuyucuyu şaşırtmayacaktır.

    *Dönemin tanıkları* Azmi Karamahmutoğlu, Hakan Ünser, Fatih Doğrucan ve Arslan Tekin ile yapılan röportajları; kısacası ülkücü harekette; örslerin, çekiçlerin, demirlerin ve aradaki demir olmak istemeyenlerin öyküsünü bu kitapta bulacaksınız.

MHP’nin En Uzun Yılı : 1997 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.