sadsad x
asdasd

Mescidlerdeki Bid'atler Hakkında İki Risale

Küresel Kitap
8,00 TL
6,80 TL
%15 indirim
Mescidlerdeki Bid'atler Hakkında İki Risale Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 3990000041808
Kapak: Ciltsiz
Ebu Muhammed El-Makdisi
Ebu Muhammed El-Makdisi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Mescidlerdeki Bid'atler Hakkında İki Risale Kısa Özet

    Cezaevinden çıktığım zaman İstanbul’da benim birçok önemli kitabımı tercüme ettirip basan Küresel Kitap ile tanışma fırsatım oldu. Onun bu çalışması beni çok sevindirdi ve Allah’tan hayır ile mükafatlandırmasını, malın ve evladın fayda vermediği sadece selim bir kalp ile gelenlerin fayda bulacağı o günde bu çalışmalarını amel terazilerine koymasını dileyerek Küresel Kitap’a dualarımı ilettim.

    İşte Küresel Kitap bugün, ilk yazarlık tecrübelerimde kaleme aldığım, iki fıkhi meseleyi işleyen iki risalemi basıyor. Bu iki risaleden birincisi, Allah (azze ve celle)’nin mescidlerinde çocukların haklarını müdafaa edip zayıf hadislerle çocukları bu haklarından mahrum bırakanları reddederken ikincisi, mescidlere önce gelen ve sürekli olarak birinci safı gözetleyen kimselerin haklarını savunuyor ve bu mesele ile alakalı ahlâk kurallarını izah ediyor.

    Kitabımızda bu iki fıkhi mesele işlenirken mescid müdavimlerinin karşılaştığı problemleri tedavi etmek hedeflenmiştir. Ayrıca bu kitap, bizim sadece tekfir meseleler hakkında konuştuğumuzu ve sadece bu alanda yazdığımızı iddia edenleri reddetmektedir.

Mescidlerdeki Bid'atler Hakkında İki Risale Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.