sadsad x
asdasd
22,22 TL
17,78 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,44 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Meraklısına Akıl Oyunları 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Eğlence ve Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 125
ISBN: 9789944917186
Kapak: Ciltsiz
Ferhat Çalapkulu
Ferhat Çalapkulu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Meraklısına Akıl Oyunları 1 Kısa Özet

  12+90 yaş için uygundur.

  Meraklısına Akıl Oyunları kitabında, 17 farklı türde soru başlığı var. Bazı soru başlıkları *türevleri* şeklinde alt türleri de ihtiva ediyor. Bu türlerden bazıları: Amiral Battı ve Türevleri, Pentomino Yerleştirme ve Türevleri, Ardışık Sudoku, Sayı Bulmaca, Yıldız Savaşları vb.

  Her türün ilk sayfası, o türle ilgili bir örnek sorunun çözümüne ayrılmış. Bu anlatımlar vasıtasıyla soruları çözmeye başlamadan önce çözerin pratik yapması ve belli başlı çözüm yöntemlerini kavraması amaç edinilmiş. Soruların zorluk seviyesi belirtilmemiş olsa da, Akıl Oyunları kitaplarında sürekli uygulanan mantık çerçevesinde, bir tür içinde ilerledikçe soruların zorluk seviyesi yükseliyor.

  Kitapta yaklaşık 500 civarında soru var. Bu sorular 2011 yılı Dünya Zekâ Oyunları Şampiyonu Palmer Mebane de dâhil olmak üzere, dünyanın en iyi çözerleri tarafından test edilmiş.

  Yurtdışında çok fazla sayıda örneği olmayan, neredeyse tamamı el ürünü sorulardan oluşan Meraklısına Akıl Oyunları kitabı yaklaşık 2 senelik bir çalışmanın ürünü olarak, Türk Beyin Takımı üyeleri tarafından hazırlanmış ve kendi alanında bu kadar kapsamlı bir şekilde yapılmış ilk çalışma olma özelliğine sahip.
  Sizi hiç durmadan düşünmeye sevk edecek, sayfalar ilerledikçe kendisine daha çok bağlayacak olan Meraklısına Akıl Oyunları kitabı, Akıl Oyunları Kitaplığı’nın Yeni Başlayanlar çalışmasından sonra en kapsamlı baş ucu kitabı.

Meraklısına Akıl Oyunları 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.