sadsad x
asdasd
17,00 TL
10,20 TL
%40 indirim
Meleklerin Dili Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786055006211
Kapak: Ciltsiz
Simavi Et Loyan
Simavi Et Loyan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Meleklerin Dili Kısa Özet

  Yaşam amacımız nedir? Yaşam Planı nasıl belirleniyor? Meleklerimiz bize nasıl yardım edebilirler? Ruh eşi ne demektir? Hayatımıza bolluk ve bereketi nasıl çekeriz? Paralel yaşamlar var mı? Tekamül nedir? gibi yaşamla ilgili merak ettiğiniz pek çok soruyu "Rehber Melekler" cevaplıyor!

  Hayatta kendi cevaplarını arayan üç genç kadın, bu yolculukta kendi Rehber (Koruyucu) Melekleriyle kanallık yoluyla kurdukları iletişimle aldıkları bilgileri bizlere aktarıyorlar. Bu tür bir iletişimin gerçekleşmeyeceğine inananlardandanız; bir anlığına tüm ön yargınızı kenara bırakın ve kendinizi bu mesajları nasıl rahat hissedecekseniz o şekilde almaya açın.

  Kitabın gerçek yazarları olan ve tüm bu süreç boyunca sorduğumuz her soruyu, hatta anlayamadığımız yanıtlarda defalarca sormamızı teşvik ederek bizleri tüm Sevgi’leriyle yanıtlayan Sevgili Rehber (Koruyucu) Meleklerimiz’e yürekten teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar ve hep yanımızdalar.

  Her şeyin kaynağı olan Öz'e, Yaradan'a yürekten şükranlarımızı sunuyoruz. Bu kitap O'nun eşsiz sevgisi, verdiği güç ve cesaret sayesinde yazıldı. Her daim her birimizin yanında, şükürler olsun! 

  Melekleriniz her zaman sizinle!

Meleklerin Dili Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.