sadsad x
asdasd

Melekler İçin Şeytan Tüyü / Sesle Kitap

Sesle Sesli Kitap
11,44 TL
9,61 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
1,83 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Melekler İçin Şeytan Tüyü / Sesle Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Söyleşi Kitapları
ISBN: 9786055212360
Bülent Yerlikaya
Bülent Yerlikaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Melekler İçin Şeytan Tüyü / Sesle Kitap Kısa Özet

  İnsanın hayat kalitesi iletişim becerisine bağlıdır. Kendisi de bir iletişim dehası olan Bülent Yerlikaya'nın etkili iletişim kurmanın sırlarını paylaştığı bu kitap hayat kalitenizi artırmanıza yardımcı olacak.

  Ben öldüm biliyor musunuz?

  Ama hala sizinle iletişim kuruyorum.

  Dostlarım sağ olsunlar.

  Bir seminerimde dünyaya kazık çakmaya mı geldik demiştim. Çaktım ve çakıyorum işte... Binlerce öğrencim oldu, binlerce askerim, yüzlerce arkadaşım, onlarca dostum, akrabam, iki evladım ve biricik eşim… Hepsinin zihninde, yüreğinde kalacağımı biliyorum. Ama onlar da gittikten sonra… Elbet bir gün buralarda buluşacağız. Ben istiyorum ki, şu an olduğu gibi yanı başınızda olayım, başucunuzda durayım; duygularım, düşüncelerim, fikirlerim elden ele, zihinden zihne gezsin. Arkadaşlarınız, çocuklarınız, torunlarınız sizin altını çizdiğiniz yerlere baksın ve aynı yeri beğenmişiz desin. Duygudaş, fikirdaş, gönüldaş olun, insanın insan olmasını sağlayan bu yazılı iletişim aracıyla.

  Hayatım boyunca iletişimin çok ama çok önemli olduğunu deneyimledim. Bana hep farklı kapılar açtı, verdiğim değer ve önem farklı olmamı, farklı algılanmamı sağladı. Bu kitapta sizlere yaşamı renklendiren ayrıntıları, iletişimin olmazsa olmazlarını anlatacağım. Yaşamın renkleri ayrıntıda gizlidir ve ayrıntıları görebilenler de fark yaratırlar.

  Sevgili okur,

  Harika bir kitap bu elindeki. Bülent, şeytan tüyü olan bir melekti gerçekten. O yüzden tüm kitap bir gerçek üzerine kurulu. Kerata bizi bıraktı gitti. Aslında şunu gördü bence: Sistem, koca bir sistem “şeytanlar için melek tüyü” üretiyor, imaj, danışmanlık vs. adı altında. Neyse ki meleklere inananlar hala var…

  Ahmet Şerif İzgören

  Ürün Özellikleri

  Boyutlar

  ISBN

  9786055212360

  Sayfa Sayısı

  Çeviren

  Kağıt Tipi

  Dil

  Kapak Tipi

  Basım Yeri

Melekler İçin Şeytan Tüyü / Sesle Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.