sadsad x
asdasd
2,00
1,48
%26 indirim
Melek Ajandası 2012 Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 249
ISBN: 9789753226486
Boyut: 11.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Jenny Smedley
Jenny Smedley
Devamı
Kampanya

Melek Ajandası 2012 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Melek Ajandası 2012 Kısa Özet

  Melek Ajandası 2012'de, tüm kişisel randevularınızı yazabilmeniz ve hayatınızı düzenleyebilmeniz için bolca yer bulabilirsiniz. Ancak bu şık ve kullanışlı ajandanın en önemli özelliği, sizi ilahi arkadaşlarınıza sandığınızdan da fazla yakınlaştıracak olması… Nasıl mı?

  2012 yılının kehanetlerine yönelik açıklamalar,
  Meleklerinizle, doğayla ve evrenin göksel varlıklarıyla bağ kurmanın yolları, 
  (Yazarın okurlarından gelen) meleklerle karşılaşma hikâyeleri, 
  Her haftanın enerjisine uyumlu kristal taş tavsiyeleri,
  Numerolojinin ışığında yılın en verimli günlerini ve aylarını hesaplama imkânıyla meleklerinizin varlığını sürekli yanınızda hissedeceksiniz.

  İlham verici bu cep ajandası, niyetlerinizi odaklamanıza ve daha parlak bir gelecek için sene boyunca meleklerle çalışmanıza yardımcı olacak. Bu kişiselleştirilmiş spiritüel ajanda sayesinde 2012 yılı boyunca bilincinizi ve kozmik farkındalığınızı en üst seviyeye taşıyacaksınız. Bu sayede 2012'ye dair bütün felaket senaryolarının etkisinden kurtulup dünyanın sonuna değil, yepyeni ve üstün bir bilinç çağının başlangıcına hazırlanacaksınız. Her gün yanı başınızdaki meleklerle ve yılın farklı zamanlarında farklı enerjilerle hareket etmeyi öğrendikçe barış ve sevginin hayatınıza akmasını ve dileklerinizin bir bir gerçekleşmesini izlemeye hazır olun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.