Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
110,00 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
70,40 TL
Fiyat Alarmı
 • İlk mavi yolculuğa 1970 yılında çıktım. Bodrum'dan Gökova'ya açıldık. Yemyeşil adalara, birbirinden güzel koylara uğradık. O zamanlar Gökova ve Akdeniz kıyıları binlerce yıl öncesinin sadeliğini ve güzelliğini yaşıyordu. Telefon, gazete, radyo, televizyon ve restoranlar yoktu. Yanımıza aldığımız kumanyalar ve denizde yakaladığımız balıklarla karnımızı doyuruyorduk. Mavi yolculuğa katılan arkadaşlarla anlaşarak saat bile kullanmayı yasaklamıştık. Yolculuk sırasında güneşin doğuşuyla kalktık, batışıyla uyuduk. Gökyüzünde parlayan milyonlarca yıldızı akıl almaz bir hayranlıkla seyrettik.

  Bu güzel gezilerin sonunda Bodrum, Marmaris, Dalyan, Kaunos, Göcek, Fethiye, Kekova üzerine ayrı ayrı kitaplar yazma gereğini duydum. Bu kitaplarda Akdeniz'in güzelliklerini ve bu kıyılarda yaşayan eski uygarlıkları anlatmaya çalıştım. Ancak, mavi yolculuğun daha rahat yapılabilmesi ve yatçılara deniz derinlikleriyle kolay demirleme imkanlarını anlatan, daha çok harita ve hava fotoğraflarından oluşan yeni bir kitaba gerek duydum.

  122 harita ve 201 fotoğrafın yer aldığı bu kitap Kuşadası ve Antalya arasında zevkli bir mavi yolculuk yapabilmeniz için size rehberlik yapacaktır. Bu kitabın yanı sıra mavi yolcular için üç ayrı kitap daha hazırlanmıştır. Bu kitaplarla şu yöreler ayrı ayrı anlatılmıştır:

  • Bodrum - Marmaris arası
  • Marimaris - Fethiye arası
  • Fethiye - Antalya arası
  Boyutlar(cm)
  :
  22.5 x 22.5 x 0
  Sayfa Sayısı
  :
  210
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.