sadsad x
asdasd
162,04 TL
111,81 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
50,23 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Maternal Fetal Tıp Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 419
ISBN: 9789944211512
Kapak: Ciltsiz
Vincenzo Berghella
Vincenzo Berghella
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Maternal Fetal Tıp Kısa Özet

  *Maternal Fetal Tıp, Kanıta Dayalı Klinik Kılavuzlar*

  Bu kitap, maternal fetal tıp ile ilgili en iyi yönetimi oluşturacak kanıtları gözden geçirmektedir. Bu kitap okuyucusuna, en doğru bilgiyi, konu ile ilgili kanıtları pratikte kolayca kullanılabilecek tablolar ve yönetim şemaları ile özetleyerek, en doğru düzenle sunmaktadır.

  Her bir klinik kılavuz, kanıtlanmış yaklaşımlar ve uygulamaların uygun kullanımı ile birlikte, yararsız ve zararlı yaklaşımlar ve uygulamalardan sakınılmasını sağlayacak; kısaca ‘doğrunun yapılmasını kolaylaştıracak’ biçimde düzenlenmiştir.

  Kanıtlar, kısa ve açık olarak sunulmuştur; böylelikle doğru ve iyi bilgilendirilmiş olan klinisyenlerin yanlışlarını azaltabilmesi ve ana amaç olan kaliteli bakım aracılığıyla anne ve fetus sağlığının iyileştirilmesi olanaklı kılınmıştır.

  Bu kitap, bir süre sonra hem eğitim hem de klinik pratik döneminde tüm kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ve onların ekipleri tarafından okunulması gerekli bir belge durumuna gelecektir. Maternal-Fetal Tıp serisi, ‘The Journal of Maternal -Fetal ve Neonatal Medicine’ dergisi ile bağlantılı olarak basılmaktadır.

Maternal Fetal Tıp Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.