sadsad x
asdasd

Mark Twain'in Not Defterleri

Nora Kitap

Carlo Devito

36,00 TL
21,60 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
14,40 TL
Mark Twain'in Not Defterleri Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9789752473430
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Carlo Devito
Carlo Devito
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mark Twain'in Not Defterleri Kısa Özet

  *Ufak şeyleri dışarıda bırakıp sadece büyük olanları sıralayan bir biyografi, insanın hayatının düzgün bir resmini asla teşkil edemez; kişinin hayatı, hislerinden ve ilgilendiği şeylerden, hislerinin takıldığı görünüşte büyük veya küçük birçok hadiseden oluşur.*

  Samuel Langhorne Clemens, bilinen ismiyle Mark Twain, kendi isteği üzerine ölümünden yüz yıl sonra yayınlanan otobiyografisinde böyle der.

  William Faulkner, Twain’in *ilk gerçek Amerikan yazarı* olduğunu ifade eder. Mark Twain’in büyük bir yazar olduğuna kuşku yok; ama aynı zamanda dopdolu yaşamına sayısız tecrübe ve zenginlik katan çok yönlü bir maceraperesttir o; maharetli bir konuşmacı, gezgin, hayvansever, seyrüseferci, fedakâr bir eş ve baba, acemi bir asker, muhabir, mucit ve aktivisttir.

  Bu kitap, Twain’in hayatıyla ilgili *büyük veya küçük birçok hadiseye* değiniyor: Konuşmalarından mektuplarına, gazetede çıkan yazılarına, yaşadığı ve gezdiği yerlere, savunduğu değerlere, çalışma ve aile hayatına, dostlarına, sevdiklerine ve sevmediklerine göz gezdirerek onu biraz daha yakından tanımamıza olanak sağlıyor.

 • 2. Hamur

Mark Twain'in Not Defterleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.