sadsad x
asdasd

Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri

Dolce Vita Kitap

Ferit Delen

28,00 TL
19,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
8,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: EKPSS Deneme Kitapları
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786059789073
Kapak: Ciltsiz
Ferit Delen
Ferit Delen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri Kısa Özet

  Günün birinde üç adam ormanda yürürken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına geçmeleri gerekiyordu. Peki, bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Allah`a dua etti:

  "Allah`ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Allah ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi. Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi saatlerce dalgalarla boğuşsa da.

  Bunu gören ikinci adam da Allah`a dua etti: "Allah`ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"

  Allah ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı.

  Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Allah`a yalvardı: "Allah`ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver!"

  Allah adamı bir bilgeye dönüştürdü... Bilge haritaya baktı. Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köprüden karşıya geçti.

  Gücünüz (beyin potansiyeliniz) yerinde olabilir bununla birlikte doğru araçları (öğrenme teknikleri) ve zekanızı (maksimum hafıza) kullanmayı biliyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edebilirsiniz.

  Zayıf hafıza yoktur, eğitilmemiş hafıza vardır.

  "Maksimum Hafıza ve Öğrenme Teknikleri" kitabımız bir başucu niteliğinde olup, matematik, yabancı dil ve birçok ders örnekleriyle ilgili bilgileri daha kalıcı ve eğlenceli bir şekilde hafızanıza alabilmenizi sağlıyor. Daha başarılı olmak isteyen anne babalar, öğretmenler, öğrenci ve eğitim koçları, ALES, YGS, LYS, TEOG, KPSS, YDS gibi sınavlara hazırlananlar, bu konulara meraklı olan ve zamanını verimli kullanmak isteyen herkes bu kitaptan maksimum olarak faydalanabilir.

  Unutmayın! Kullanılmayan bir hafıza gücü açılmamış bir paraşüt gibidir. O zaman zihin paraşütünüzü açmaya hazır mısınız?

Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.