Lupita Ütü Yapmayı Seviyordu

Can Yayınları

Laura Esquivel

98,00 TL
58,80 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
39,20 TL
Lupita Ütü Yapmayı Seviyordu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789750732478
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Laura Esquivel
Laura Esquivel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Lupita Ütü Yapmayı Seviyordu Kısa Özet

    Büyükannesi ayın ışığının güneşinki kadar güçlü olduğunu, ay ışığına çıkmadan önce önlem almak gerektiğini söylemişti ona. Toprağın karanlığından hayat fışkırdığını bilmek hoşuna gidiyordu. İnsan toprağın içinde neler olup bittiğini bir bakışta göremiyor olsa da, filizlenen, açılan, büyüyen, bizlerin bir parçası olacak olan tohumlar vardı orada. Görünmeyen ama var olan şeyler...

    Kadın polis Lupita ütü yapmayı sever. Kafayı çekmeyi, çamaşır yıkamayı, kendine acımayı, çıngar çıkarmayı, dans etmeyi, yalnızlığı ve sessizliği, soru sormayı sever. Lupita sevişmeyi sever... Derken bir cinayete tanık olur ve her şey tersine döner. Kendini yolsuzluklardan uyuşturucu trafiğine uzanan bir gizem ağının ortasında bulan Lupita canını dişine takarak bu gizemi çözmeye uğraşırken özüyle, atalarıyla, benliğiyle de yüzleşecektir.

    Laura Esquivel Lupita Ütü Yapmayı Seviyordu’da sadece paranın, başarının ve güzelliğin geçerli olduğu yozlaşmış bir ülkeye sıra dışı bir kadın kahramanla aşılıyor umudu. Acı Çikolata’nın yazarından enfes bir Meksika masalı.

  • 2. Hamur

Lupita Ütü Yapmayı Seviyordu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.