Kategoriler x

Kırtasiye »

Hobi & Oyuncak »

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Psikolojik Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

KPSS Kitapları »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Luiz Suarez

18,00 TL
10,80 TL

Futbol yalnız ayaklarla oynanan bir oyun değildir, aynı zamanda tutkuyla yoğrulmuş bir ruh da ister. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suarez tahmin edilemezdir. Ruhundaki ateşle, kendini yakma pahasına da olsa futbolu damarlarında hissederek oynar ve kazanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Tıpkı Uruguay Milli Takım Teknik Direktörü Tabárez'in de dediği gibi, o gerçek bir savaşçıdır. Bir yanda yeteneği ve hırsı sayesinde elde ettiği gol krallıkları, ödüller ve başarılarla adını en büyükler arasına yazdırırken, öte yanda saha içinde –rakiplerini ısırmak gibi– yaptığı uygunsuz davranışlar yüzünden aldığı cezalarla kabına sığmayan bir futbolcudur.

Yeşil sahalarda yırtıcı bir kaplan, saha dışında yumuşak kalpli ve iyi huylu bir baba olan Suárez'in, Uruguay'dan başlayıp Barcelona'ya kadar uzanan başarı hikayesi.

“Futboldan başka hiçbir şeyi ciddiye almayan bir adamın sıra dışı hikayesini okuyacaksınız.”

- Amazon

“Bir insan hem melek hem de şeytan olabilir mi? Evet, Suarez tam da böyle bir adam! Bir yanda sevgi dolu bir baba, yeşil sahalardaysa adeta bir ‘köpekbalığı'.”

- Sport Magazine

Ürün ÖzellikleriBoyutlar

13.50x21.00

ISBN

9786053489443

Sayfa Sayısı

288

Çeviren

Ömer Mülazım

Kağıt Tipi

2. Hamur

Dil

Türkçe

Kapak Tipi

Ciltsiz

Basım Yeri

İstanbul