sadsad x
asdasd

L.O.L Sürpriz Dans Bebekler

LOL Bebekler
239,90 TL
179,93 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
59,97 TL
L.O.L Sürpriz Dans Bebekler Hakkında Bilgiler
Türü: Lol Oyuncakları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 035051117896
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • L.O.L Sürpriz Dans Bebekler Ürün Açıklaması

  "

  Her L.O.L. bebeği kendine özel mor ışık feneri ile benzersiz dans hareketlerini sergiliyor!

  Tam 8 sürpriz!

  Yepyeni bir seri, L.O.Lciler’in heyecan ile beklediği lansman DANCE DANCE DANCE! L.O.L. Surprise Dance ile şimdi müzik, dans ve eğlence L.O.L.ciler ile buluşmaya devam ediyor!

  L.O.L. Surprise Dance Dance Dance Bebekleri, L.O.L. Surprise dans yarışmasında havalı hareketlerini ve tarzlarını göstermeye hazırlar!

  Her biri kendine özel mor ışık feneri ile benzersiz dans hareketlerini L.O.L.ciler’e nasıl yapılacağını gösteren holografik dans kartı ile birlikte 8 sürprizle geliyor! Sürprizler bununla bitmiyor, her bir L.O.L. Surprise Dance Bebek’i hologrofik dans kartı ile beraber, kendine özgü dans pistine sahip. Dance Dance Dance serisindeki her bir dans pistini birbirine bağlayabilir ve hepsini aynı anda döndürüp sergileyebilirsiniz.

  Çocuklar, kendi danslarını yapmaları için tüm L.O.L. Dance Bebekler ile beraber dans kartlarını biriktirmek isteyecekler! Üstelik paketteki fener L.O.L. Dance Bebekler’in üzerinde gezdirildiğinde mor ışık sürprizlerini ortaya çıkaracak!

  Her bir bebeğin dans kartını açarken kendi koreografili danslarını oluşturabilir ve yeniden Remix’lebilirsiniz! Dans, müzik, moda ve eğlenceyi seven L.O.L.ciler DANCE DANCE DANCE serisine bayılacaklar!

  3 x AG3 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

  Ürün ölçüsü: 11,1 x 9,5 x 13,5 cm.

  "

L.O.L Sürpriz Dans Bebekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.