Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Lisan-ı Kalp

28,00 TL
22,40 TL

Kalp konuşursa aşk olur, şiir olur, öykü olur.

Sanat en genel anlamıyla yaratıcılığın ve hayal gücünün dışavurumudur. Bir duygunun kâğıda yansıması ise Lisan-ı Kalp ile icra edilirse en ölümsüz sanat kollarından biri olan edebiyatı doğurur.

Elinizdeki bu kitap, birbirinden değerli yirmi yedi yazar ve şairin kalplerinden kâğıda yansıyan şiirler, öyküler ve kısa yazılardan oluşan kıymetli bir seçki eserdir ve çevirdiğiniz her sayfa onların kalplerine attığınız birer adım olacaktır...

Katılımcı yazar ve şairler: Abdullah Küçük, Ali Arslan, Alparslan Gün, Arzu Ateş, Ayşe Eslem Taş, Ayşe Sırt, Berra Yiğit, Derya Özge Arı, Duygu Ergün, Hasan Şahin, Ece Evren, Ercan Mehmet Aksüt, Gökhan Cavlak, Gökhan Kılınçarslan, Gülcan Bacaksız, Kamuran Özdemir, Meryem Sönmez, Mustafa Taş, Mutlu Pınar Çalışkan, Oylum Barak, Öner Boysan, Ramazan Eren, Ramazan Ok, Ramazan Sevgili, Şükran Pınarcan, Tugay Korkmaz, Tuğba Cüez Gündoğan.

Böylesine değerli bir çalışmaya katılımlarından dolayı tüm yazar ve şairlerimize teşekkür eder, siz okurlarımıza keyifli okumalar dileriz.