sadsad x
asdasd

Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet

Gece Kitaplığı
22,87 TL
14,87 TL
%35 indirim
Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 156
ISBN: 9786051802367
Boyut: 16 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ömer Engin
Ömer Engin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet Kısa Özet

    Pek çok diyet programı ve kitabı sizlere diyet listeleri vermekte bunları uygulamanızı sizlerden istemektedir. Peki siz bu listeleri uygulayabiliyor, çalıştığınız yerde tabldot yemek servisi yapan görevliye bu listeleri verebiliyor musunuz? Dışarıda büfede veya lokantada yemek yerken garsondan sizin günlük diyet listenizi size hazırlamasını isteyebiliyor musunuz? Günlük hayatta uygulayamadığınız bu listelerin size ne faydası var? Biz size liste vermeyeceğiz. Biz sizi diyet listelerine uymak zorunda bırakmayacağız, sizin günlük yaşamda çevrenizde size sunulan yemekleri nasıl diyetinize uygun hale getirilebileceğini göstermek istiyoruz.

    Kitabımızı hazırlarken hekimlik bilgilerimizi de sizlere sunmayı amaçladık. Kitabın hazırlanmasında bana yardımcı olan sevgili eşim Uzm. Dr. Candan Engin’e çok teşekkür ediyorum.

    Kitabınızı olabildiğince kısa tutmayı hedefledik. Uzun yazılan kitaplar okuyucuya sıkıcı gelebiliyor ve kitap özümsenmeyebiliyor. Amacımız sizi sıkmadan gerekli bilgileri verebilmektir.

Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.