sadsad x
asdasd
4,85 TL
3,01 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
1,84 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Leydi ve Efsane At Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9789751026750
Kapak: Ciltsiz
Tracy Chevalier
Tracy Chevalier
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Leydi ve Efsane At Kısa Özet

  Hayatta bir kez alınabilecek bir siparişti.

  Krala yakınlığıyla bilinen on beşinci yüzyıl asilzadelerinden Jean le Viste, Saray erkânı arasında giderek yükselen konumunu kutlamak amacıyla hırslı bir ressamdan kendisi için altı duvar halısı tasarlamasını ister. Başarılı ve genç bir minyatür sanatçısı olan Nicolas des Innocents, bu işin kendisine verilmesine şaşırsa da, patronunun göz kamaştırıcı güzellikteki kızı Claude ile karşılaşınca hayatı değişir. Ancak Claude'u elde etme çabaları sırasında kendisini karı-kocalar, anne-babalar ve çocuklar, sevgililer ve hizmetkârlar arasındaki hassas bir ilişki ağının içinde bulacaktır.

  Devrimci bir tasarımdı.

  Brüksel'in ünlü dokumacılarından Georges de la Chapelle, iş hayatındaki en önemli adımlarından birini atmak üzeredir. Bundan önce gerek kariyerini, gerekse tüm servetini tehlikeye atabilecek böylesi bir riski hiç almamıştır. Dokumacı ve ailesi, entrikalar ve baştan çıkarmalarla dolu bu dünyada, aldıkları zorlu siparişin karşısında hayatlarının en zor mücadelesini verirken, bir yandan da Parisli, ukâlâ bir ressamla uğraşmak zorunda kalırlar...

  Sonuçları tüm yaşamlarını değiştirdi.

  Tracy Chevalier, tutku ve sanatsal yaratıcılığın bedelini oya gibi işleyerek, zengin ve doyurucu bir öykü çıkartmış ortaya.

Leydi ve Efsane At Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.