sadsad x
asdasd

Leonardo Da Vinci Sanat ve Bilim

Boyut Yayın Grubu
21,00
16,80
%20 indirim
Leonardo Da Vinci Sanat ve Bilim Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sanat - Mimarlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 142
ISBN: 9789752311466
Boyut: 22 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Devamı
Kampanya

Leonardo Da Vinci Sanat ve Bilim Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Leonardo Da Vinci Sanat ve Bilim Kısa Özet

  Rönesans’ın şifreleri çözülüyor, Çağları Aşan Dahi Leonardo

  Tüm zamanların en büyük dahisi olarak kabul edilen Leonardo’nun yaşamından eserlerine, bilimsel ve teknolojik çalışmalarından eskizlerine kadar büyük sanatçı hakkında her şeyi içeren *Leonardo/Sanat ve Bilim* kitabı Boyut Yayınları imzasıyla çıktı.

  *Leonardo/Sanat ve Bilim* kitabı Floransa’nın Vinci kasabasında gayrimeşru bir çocuk olarak doğan Leonardo’nun nasıl olup da *çağları aşan dahi* unvanını kazandığını inceliyor. Bu yolda yaşadıkları, ilgileri, merakları ile tüm çalışmaları, çağdaşlarının eserleri ve dönemin kültür, sanat ve siyaset atmosferiyle birlikte ele alınırken büyük sanatçının kusursuz bir profili ortaya çıkıyor.

  Toplam 260 resim, temalar ve kişiler üzerine derinleştirmeli şemalar ve kronolojik bilgilerle desteklenen kitap Leonardo Da Vinci özelinde İtalyan Rönesans’ının tüm karmaşıklığını gözler önüne seriyor.
  Eskizlerinden kodekslerine, bilimsel meraklarından dönemin iktidar sahipleriyle ilişkilerine kadar Rönesans döneminin ve Leonardo’nun şifresini çözmek için eksiksiz bir başvuru kitabı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.