Lego Star Wars AT-AT ve Tauntaun Mikro Savaşçıları 75298

Lego
339,90 TL
311,09 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
28,81 TL
Lego Star Wars AT-AT ve Tauntaun Mikro Savaşçıları 75298 Hakkında Bilgiler
Türü: Lego Star Wars
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 5702016913972
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Lego Star Wars AT-AT ve Tauntaun Mikro Savaşçıları 75298 Ürün Açıklaması

  Bu AT-AT - Tauntaun Microfighters bina setiyle küçük çocuklara Star Wars: The Empire Strikes Back'den Hoth Savaşı'nı yeniden hayal etmeleri ve kendi hikayelerini canlandırmaları için ilham verin. 2 LEGO minifigürünün oturması için hızlı inşa edilen, olası bir AT-AT Walker ve Tauntaun yapım modellerine sahiptir.

  Rol yapma eğlencesi

  Luke Skywalker ve AT-AT Sürücüsü LEGO minifigürlerinin her birinde bir mermi atıcısı ve bir elektrobinoküler unsur bulunur ve Luke'un ayrıca savaş oyunu için bir ışın kılıcı vardır. Bu eğlenceli, yaratıcı set, LEGO'ya yeni başlayanların bile Jedi benzeri güvenle inşa edebilmesi için net talimatlarla birlikte gelir ve Millennium Falcon Microfighter ile mükemmel bir şekilde birleşir.

  LEGO Star Wars evrenine hoş geldiniz!

  LEGO Group, yirmi yılı aşkın süredir ikonik Star Wars yıldız gemilerinin, araçlarının, konumlarının ve karakterlerinin harika, tuğla yapımı versiyonlarını yaratıyor. Bu yapım oyuncağı, küçük çocuklara bu aksiyon dolu eğlence galaksisini tanıtmak için harika bir doğum günü, tatil veya sürpriz bir hediye yapar.

  Çocuklar bu hızlı yapım, LEGO yapım parçası AT-AT Walker ve Tauntaun Microfighters ile Star Wars : The Empire Strikes Back'den Hoth Savaşı'nı yeniden yaratabilir ve kendi hikayelerini canlandırabilir.

  Bu AT-AT - Tauntaun Microfighters setinde 2 LEGO minifigürü bulunur: Luke Skywalker, bir ışın kılıcı ve bir AT-AT Sürücüsü. Her birinin bir mermi atıcısı ve bir elektrobinoküler elemanı vardır.

  Tauntaun ve olası AT-AT'nin her biri bir LEGO minifigür için bir koltuğa sahiptir ve set, ekstra savaş eylemi için Millennium Falcon Microfighter ile mükemmel bir şekilde birleşir.

  Bu harika 205 parçalı inşaat oyuncağı, eğlenceli, yaratıcı LEGO Star Wars evrenini tanıtmak için 6 yaş ve üzeri çocuklar için en iyi doğum günü hediyesini, tatil hediyesini veya beklenmedik bir muameleyi yapar.

  Tauntaun, 2,5 inç (7 cm) yüksekliğinde, 3,5 inç (9 cm) uzunluğunda ve 2 inç (5 cm) genişliğindedir. AT-AT ve LEGO minifigürlerinin yanı sıra set, seyahatlerinde oynamak için bir çocuğun sırt çantasına sığar.

  LEGO'ya yeni başlayan genç bir Star Wars hayranı için bu parçalarla yapılan oyun setini satın almayı mı düşünüyorsunuz ? Sorun değil. Bağımsız olarak inşa edebilmeleri için takip etmesi kolay talimatlarla birlikte gelir.

  LEGO Star Wars yapım oyuncakları, çocukların (ve yetişkin hayranların) Star Wars efsanesi sahnelerini yeniden yaratmaları , kendi benzersiz hikayelerini hayal etmeleri veya koleksiyon yapı modellerini inşa edip sergilemeleri için harikadır.

  Parça Sayısı: 205

Lego Star Wars AT-AT ve Tauntaun Mikro Savaşçıları 75298 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.