sadsad x
asdasd

Kutsal Kitap Yorumu Eski Antlaşma Serisi Cilt:1 Yaratılış - Eyüp

Yeni Yaşam Yayınları

William MacDonald

23,15 TL
19,68 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
3,47 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kutsal Kitap Yorumu Eski Antlaşma Serisi Cilt:1 Yaratılış - Eyüp Hakkında Bilgiler
Türü: Hıristiyanlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 630
ISBN: 3990000003181
Kapak: Ciltli
William MacDonald
William MacDonald
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kutsal Kitap Yorumu Eski Antlaşma Serisi Cilt:1 Yaratılış - Eyüp Kısa Özet

  İki ciltten oluşan Kutsal Kitap Yorumu, Eski Antlaşma Serisi, yaşamın her kesitindeki insanlar için yazılmıştır. Günlük kullanım için yeterli derecede anlaşılabilir olduğu gibi, ileri düzeydeki öğrenciler, vaizler, öğretmenler, müjdeciler ve yazarlar için de kapsamlı bir kaynakçadır.

  Yorum kitabının en güçlü unsurlarından biri, soğuk ve teknik bir dil kullanmamasıdır. Okuru, ibadetle ilgili derin düşüncelerle birlikte Rabbimiz İsa Mesih`in kimliğine ve etkinliğine yöneltir.

  Kitap Augustine, Luther, Calvin, Wesley, Darby, Ryle, Spurgeon, F.B. Meyer, Ironside ve A.T. Robertson gibi güvenilir yazarlardan alıntılar içerir. Bu tür alıntılar kitabın, sağlam Hıristiyan öğretisine bağlı olan her yaştan tüm imanlılara hitap etmesini sağlar; ayrıca kitaba Çeşitlilik, keskinlik ve çekicilik kazandırır.

  Yazar zor anlaşılan metinleri geçiştirmek yerine bunlarla açıkça yüzleşir. Tartışmalı konularda kendi görüşünü savunur, ama olgun ve güvenilir imanlıların yorumlarına da yer verir. Bu serinin amacı, Tanrı`nın halkını Kutsal Kitap`ı kişisel, sistemli ve ardışık bir incelemeye yöneltmek ve bunun için yüreklendirmektir.

Kutsal Kitap Yorumu Eski Antlaşma Serisi Cilt:1 Yaratılış - Eyüp Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.