sadsad x
asdasd

Kundalini Enerjisini Uyandırmak - Kundalini Tantra 1

Okyanus Yayıncılık

Swami Satyananda Saraswati

32,00 TL
22,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,60 TL
Kundalini Enerjisini Uyandırmak - Kundalini Tantra 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Yoga ve Meditasyon Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789756529225
Kapak: Ciltsiz
Swami Satyananda Saraswati
Swami Satyananda Saraswati
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kundalini Enerjisini Uyandırmak - Kundalini Tantra 1 Kısa Özet

    Kundalini Tantra iki ayrı kitaptan oluşmakta. Elinizde tuttuğunuz birinci kitapta Yoga öğretisinin candamarı olan Kundalini öğretisi bütün yönleriyle ele alınmakta, Kundalini enerjisini uyandırmanın yolları anlatılmaktadır. Yine bu kitapta Tantra öğretisinin temel sacayağı ve insan bedeninin yedi ayrı enerji merkezi olan çakralar konusunda Kundalini/Tantra yoganın büyük ustası S. S. Saraswati`nin aktardığı çok önemli bilgiler var.

    Bu kitabın devamı olan ikinci kitapta ise yedi temel çakrayı açmak için yedi ay boyunca yapılacak uygulamalar, ileri Kriya Yoga teknikleri ve bu teknikleri çalışabilmek için kurallar ve kaideler bulunmakta.

    Günlük yaşamdaki tekrarlarla donuklaşan ve monotonlaşan duyusal / bedensel deneyimlerimizle sınırlı bilinç hallerimizi aşmak, hepimizin içinde varolan ancak kullanmayı beceremediğimiz o muazzam enerjiyi, o gizemli gücü keşfetmek, ruhsal/bedensel güçlerini en yüksek noktasına kadar geliştirmek isteyenler için bu iki kitap ta bir başvuru kaynağı, bir çalışma kılavuzu olacaktır.Yoga öğretisinin temel kaynaklarından biri olan bu eseri, deneyimli yoga eğitmeni Bora Ercan sadece Türkçeye çevirmekle kalmadı, aynı zamanda diğer yoga kaynaklarından beslediği yorumlarıyla anlaşılır kıldı.

Kundalini Enerjisini Uyandırmak - Kundalini Tantra 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.