sadsad x
asdasd
10,00 TL
8,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
2,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Küçük Kara Balık Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 74
ISBN: 9789753437608
Kapak: Ciltli
Samed Behrengi
Samed Behrengi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Küçük Kara Balık Kısa Özet

    Dünyaca ünlü İranlı yazar Samed Behrengi'nin masalları Farsçadan çevrilerek Kaynak Yayınları tarafından yeniden yayımlanıyor.

    On iki kitaptan oluşacak bu özel dizinin ilk kitabı olan Küçük Kara Balık Canan Barış'ın enfes çizgileriyle hayat buluyor. Kitap, 23 Nisan'da raflardaki yerini alacak.

    Annesi ile birlikte küçük bir gölette yaşayan ve her gününün bir öncekinden farksız geçmesinden çok sıkılan Küçük Kara Balık, dünyanın geri kalanının neye benzediğini merak etmektedir. Uykusuz geçen bir gecenin sonunda evden ayrılarak dünyayı keşfedeceği bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Başta annesi olmak üzere tüm komşuları ve arkadaşları karşı çıkarlar bu işe. Onlara göre dünya yaşadıkları yerden ibarettir ve ötesini merak etmek gereksizdir. Küçük Kara Balık onları dinlemez ve karar verdiği yolculuğa çıkmak üzere evden ayrılır. Bu yolculuk sırasında yeni arkadaşlar edinir, onlardan birçok şey öğrenir, önemli tecrübeler kazanır. Küçük Kara Balık'ın yola çıkış amacı, hayatı ve amacını sorgulayışı da tanıştığı canlılar için yeni ufuklar açar. Ona göre, yaşamın anlamı, geriye kalanlar için bir iz bırakabilmek, onların hayatlarında bir etki yapabilmektedir. Dünyaya karşı duyduğu merakı ve öğrenme arzusunu takip eden Küçük Kara Balık, en sonunda denize ulaşır...

Küçük Kara Balık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.