sadsad x
asdasd

Küçük İyilik Fikirleri

ELMA Yayınevi

Selin Alemdar

89,00 TL
62,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
26,70 TL
Küçük İyilik Fikirleri Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 322
ISBN: 9786055286194
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2013
Selin Alemdar
Selin Alemdar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Küçük İyilik Fikirleri Kısa Özet

  Gönülden yapılan her şey içtendir, sevginin ve özverinin bereketini taşır, ışığını saçar. Gönüllülük esaslı çalışmaların başarısındaki sır budur.
  Bu büyük bir proje değil, emin olun küçücük bir iyilik fikri.
  Bu kitabı, size ne kadar büyük ve önemli bir iş yaptığımızı anlatmak için yazmadık, sadece ne kadar küçük ve önemsiz bir işin, aslında ne kadar değerli olabileceğini anlatmak için yazdık.
  Okuyunca coşup bize gelmeyin, gidin siz bir şeyler yapın; iyi ve temiz vakıflara destek verin ya da siz küçücük bir iyilik fikri başlatın.
  Ve unutmayın, bu işlerin sonunda anneniz babanız size terlik pabuç almaz...
  - Ahmet Şerif İzgören -

  Türkiye genelinde; başta okullar, cezaevleri ve çocuk esirgeme kurumları olmak üzere 200.000`i aşkın insana bilginin ışığını ve umudu taşıyan Uğur Böcekleri, geride bıraktıkları sekiz yılda özveri, özgüven ve özsaygının heykelini diktiler. Bu kitap onların küçük bir heykelini dikmek üzere hazırlandı. Ayrıca, gönüllü olmak isteyip nereden başlayacağını bilemeyenlere bir gönüllülük projesinin nasıl örgütlü iyilik programına dönüşebildiğini anlatmayı, yol göstermeyi arzu ettik. Bir projenin nasıl hayata geçip, hedefine ulaşabileceğinin ayrıntısına indik. Belki siz de kendi iyilik fikrinizi geliştirmek, harekete geçmek istersiniz diye...

 • 2. Hamur

Küçük İyilik Fikirleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.