sadsad x
asdasd
18,52 TL
11,85 TL
%36 indirim
Kuantum Mucizesi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786053848820
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
William R. Miller
William R. Miller
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kuantum Mucizesi Kısa Özet

  Neredeyse hepimiz, günlerimizi yeni sürprizlerle karşılaşmayı umarak geçiriyoruz. Eğer kendimizi ya da hayatımızı daha iyi bir hale getirmek istiyorsak, kendimize, rehberlik yardımıyla ya da psikoterapi ile yavaş yavaş değişime giden bir yol çizmeliyiz. Psikoterapist William Miller ve Janet C’de Baca, karşılaştıkları bazı insanların başlarından geçen, ‘hiç beklenmedik bir olay’ ya da ‘tünelin sonundaki ışığı görmek’ şeklinde tabir edilen, daha farklı türde bir değişimin varlığı ilgilerini çektiğinde, kişisel gelişimde geleneksel yöntemler konusunda yıllardır uzmanlardı.

  Ve gazeteye, okurların başlarından geçen beklenmedik kişisel değişim hikayelerini kendilerine yazmaları için bir ilan verdiklerinde, gelen mektup yağmuru çok şaşırtıcıydı. Gelen güçlü ve etkileyici hikayeler, Miller ve C’de Baca’ya ‘kuantum değişimi’ni, bilimsel psikoloji merceği altında incelemek için ilham verdi.

  Kuantum değişimi nereden gelir? Neden bazılarımızın başına böyle değişimler gelir ve bu değişimin sonucu olarak nasıl kişilere dönüşürüz? Bu kitap, tüm bu sorulara ve bazen kendimize rağmen, insanoğlunun kalıcı değişimi nasıl elde ettiğine cevap veriyor.

  *Eğer Kuantum Mucizesi’ni yirmi yaşındayken okumuş olsaydım, hatalarımın birçoğunu yapmamış olabilirdim ve boşuna çaba sarf etmezdim.*

  - Clive Cussler

Kuantum Mucizesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.