sadsad x
asdasd
24,00 TL
15,60 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
8,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kuantum İyileşme Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp ve Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 317
ISBN: 9789751021878
Kapak: Ciltsiz
Deepak Chopra
Deepak Chopra
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kuantum İyileşme Kısa Özet

  Hindistan ve Birleşik Amerika'da tıp eğitimi gören Dr. Deepak Chopra, bir endokrinolog (iç salgı bezleri uzmanı) olup Massachussetts eyaleti "New England Memorial" Hastanesi eski başhekimi ve Amerika Ayurvedik Tıp Birliği'nin kurucu başkanıdır.

  Doktorluğu sırasında birkaç yıllık yaşam süresi verildiği halde tümüyle iyileşen hastalara rastlaması üzerine, soruna bir karşılık bulmak için 1980'li yılların ortalarında anayurdu olan Hindistan'a dönerek insanlığın en eski iyileştirme geleneği olan Ayurveda'yı inceledi.

  Şimdi Batı'nın tıp, nöroloji ve fiziğindeki çağdaş araşırmalar ile birlikte Ayurvedik içgüdü kuramıyla insan bedeninin kuantum gerçeklikte yapılanmış bir "Zeka Şebekesi" tarafından denetlendiği belirtilmektedir.

  Bu, yapay bir fizyolojik durum değildir. Söz konusu zeka fizyolojimizi tasarlayan temel modelleri değiştirecek kadar yeterli derinlikte bulunmaktadır ve kanseri, kalp hastalıklarını, hatta yaşlanmanın kendisini yenecek kapasiteye sahiptir. Dr. Chopra bu esin verici öncü çalışmasında bize hem büyüleyici bir entelektüel yolculuk, hem de iyileşme umudu konusunda alabildiğine dokunaklı bir olaylar dizisi sunmaktadır.

  Eserleri yirmi yabancı ülkede yayınlanmıştır. Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarında konferanslar verilmiştir.

  Yazarın önceki kitapları: "Sağlığı Yaratma", "Rishi'nin Dönüşü", "Mükemmel Sağlık".

Kuantum İyileşme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.