sadsad x
asdasd
18,52 TL
14,26 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
4,26 TL
KPSS - DGS - ALES Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 342
ISBN: 9786056008252
Kapak: Ciltsiz
Abdullah Şahin
Abdullah Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • KPSS - DGS - ALES Kısa Özet

  KPSS - DGS - ALES gibi gelecekte önemli kapılar açacak olan sınavlarda adaylara yardımcı olabilecek birçok kitap hazırlanmıştır. Bunlara her yıl yenileri eklenmektedir. Bu kitap da önemli kapıları açmada adaylara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken farklı bir tarzla yola çıkılmıştır.

  Anlatılan konuların örnek sorularla pekiştirilmesi, yer yer test tekniklerinden bahsedilmesi, bu tekniklerin soru çözümlerinde kullanılması ve açık anlaşılır bir dil kullanılması kitabın farkını ortaya koymaktadır. Kitabın önemli bir farkı da ALES - SÖZEL MANTIK alanında yazılmış bir bölüme ve orijinal testlere sahip olmasıdır.

  Hazırlık kitaplarının iki temel amacı vardır: Birincisi konuları en iyi şekilde kavratmak, ikincisi konuların kavranıp kavranmadığını testler aracılığıyla kontrol etmektir. Elinizdeki kitapta konuların anlaşılır bir şekilde anlatımına ve test sorularının hazırlanmasına özen gösterilmiştir.

  Çıkmış soruları çözerek sınav sistemini daha iyi kavrayabilmeniz için kitaba KPSS - ALES ve DGS`de çıkmış sorular ilave edilmiştir.

KPSS - DGS - ALES Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.