sadsad x
asdasd

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 35 Ocak - Şubat 2018

Köşe Bucak Dünya Dergisi
12,00
8,88
%26 indirim
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 35 Ocak - Şubat 2018 Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 3990000048472
Boyut: 21.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 35 Ocak - Şubat 2018 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 35 Ocak - Şubat 2018 Kısa Özet

  Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 35. Sayısı, her zaman ki gibi dünya’nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu. Polonyada ki Nazi Toplama Kampı Auschwitz, Karavanla Amerika’da Death Valey seyahati, Doğu Ekspresinde anı yaşamak, U-Boat dalgaların altında ki tehdit, bir deniz altı serüveni, Şerif ve Vildan Peker Antepli ile koleksiyon dünyasına yolculuk. Portfolyo, Dünya Kazan Biz Kepçe ve daha fazlası 35. Sayımızda…

  Köşe Bucak Dünya Dergisi

  Seyahat ve Kültür-Sanat

  Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya’ yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı *Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın* denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

  2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler  yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz. 

  Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında *yılın en iyi gezi dergisi* ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında Mehpare Sözener, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.