Köpekler Hakkında Her Şey

Beta Kids

Becky Baines

29,50 TL
22,42 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
7,08 TL
Köpekler Hakkında Her Şey Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 65
ISBN: 9786053334910
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Becky Baines
Becky Baines
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Köpekler Hakkında Her Şey Kısa Özet

  Köpek nedir? Gibi bir soruyla başlayarakbu sıra dışı yeteneklere ve güçlere sahip hayvanların dünyasına dair yazılmış son derce kapsamlı, okuması da bir o kadar keyifli bir kaynak.

  Bir köpeğin rüyasında neler gördüğünü merak ediyormusunuz ?. Havlamalarından bile biz insanların sorumlu olduğu köpeklerin, atalarından aldıkları bazı içgüdüsel özelliklerini bugün bile hala nasıl koruduklarını ve çok daha fazlasını keşfetmeye hazırmısınız.

  Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın, kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın.

  Golden retrieverlar, toy kanişler, kırma melezler, sevimli minik köpek yavrularıyla ve daha birçok favori köpek arkadaşlarınızla tanışın. Köpeklerin nereden geldikleri, neden havladıkları ve nasıl iletişim kurduklarıyla ilgili bilgilere dalın. Köpeklerin neden kemik sakladığını, neden çamurda yuvarlandığını ve günlerini nasıl geçirdiklerini keşfedin. Bir de test yaparak hangi tüylü dostun size uygun olduğunu keşfedin. Bir de test yaparak hangi tüylü dostun size uygun olduğunu öğrenin. Sonra da zekanızı test ederek köpekler hakkında neler öğrendiğinizi görün. Her şeyi öğrendiniz mi? Tebrikler! Artık siz de bir köpek uzmanısınız!

 • 1. Hamur

Köpekler Hakkında Her Şey Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.