sadsad x
asdasd

Konut Siteleri Yönetimi Temel Kitap

Kutlu Yayınevi
85,00 TL
63,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
21,25 TL
Konut Siteleri Yönetimi Temel Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786057680136
Kapak: Ciltsiz
Nihat Dönmez
Nihat Dönmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Konut Siteleri Yönetimi Temel Kitap Kısa Özet

  Piyasada, site yönetimlerine ilişkin yazılmış kitapların çoğu sadece, Kat Mülkiyeti Kanununun maddelerini sıralayan hukuk dili ile oluşturulmuş çalışmalardır. Oysa site yönetimi yalnızca hukuki değil aynı zamanda mali,idari,sosyal tabanlı, tüzel kişiliksiz organizasyonlardır.

  Site yönetiminin temeli komşuluk hukukudur, site yönetimi ne zaman ki adli hukukun içine itelenirse, engin denize sürüklenmiş olur ve site yaşam kültürü, komşuluk hukuku ortadan kadar ve en temel insanlık ihtiyacı olan ikamet de huzursuz bir ortamda yapılmak zorunda kalınır.

  Aynı zamanda , siteler çok sahiplilikten dolayı, çok da sahipsizdir. Oysa siteleri kişiler değil mevzuatlar yönetir, kişiler sitelere ancak ve sadece hizmet edebilir.

  İşte, İngilizce ve Rusça KMK metnini de içeren bu kitap, temel site yönetim kitap setlerini de tanıtan ve sahaya yönelik olarak saha tecrübeli ve akademik bir heyetin danışmanlığında hazırlanmış ve tüm site yöneticileri, deneticileri ve sektör profesyonellerinin faydasına sunulmuştur.
  www.siteyonetimkitaplari.com

Konut Siteleri Yönetimi Temel Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.