sadsad x
asdasd

Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı

Dipnot Yayınları
36,00 TL
31,32 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
4,68 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786052318027
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Kısa Özet

    Bu çalısma, Kocaeli Dayanısma Akademisi’nin (KODA) ilk uzun yılının hikâyesi ve baslıca ortak ürünüdür. KODA’nın hikayesini anlatan *KODA’nın Ilk Uzun Yılı* baslıklı bir öz-tarih denemesi ile KODA üyelerinin 2016-2017 dönemi Seminer Programı kapsamında sundugu seminerlerden türetilmis bilimsel, deneysel ve kisisel yazıların bir derlemesidir.

    Kocaeli Dayanısma Akademisi, *Bu Suça Ortak Olmayacagız* baslıklı barıs bildirisine imza atmak gerekçesiyle 1 Eylül 2016’da yayınlanan 672 Sayılı KHK ile Kocaeli Üniversitesi’nden topluca ihraç edilmis akademisyenlerin, davalarını paylasan görevdeki akademisyenler ile birlikte kurdugu, hem üyeleri arasında hem de çevresiyle dayanısma amacı güden, Kocaeli merkezli faaliyet gösteren, akademik iddia tasıyan, barıs ve demokrasi için çaba gösteren bir inisiyatiftir. Sorumlu entelektüellik ve bilim insanlıgı mücadelesi vermektedir.

    KODA üyelerinin aklına, attıkları imzadan pismanlık duygusu hiç ugramadı. Dün oldugu gibi bugün de barıs ve demokrasiyi savunuyorlar, yarın da savunacaklar. Akademisyenler olarak baslıca etkinlikleri anlamak, ama inanıyorlar ki, anlamak için degistirmek gerekir. Akademiyi de toplumu da…

Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.