sadsad x
asdasd

Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı

Dipnot Yayınları

Kolektif

50,00 TL
37,00 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
13,00 TL
Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786052318027
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Kısa Özet

    Bu çalısma, Kocaeli Dayanısma Akademisi’nin (KODA) ilk uzun yılının hikâyesi ve baslıca ortak u¨ru¨nu¨du¨r. KODA’nın hikayesini anlatan *KODA’nın Ilk Uzun Yılı* baslıklı bir öz-tarih denemesi ile KODA u¨yelerinin 2016-2017 dönemi Seminer Programı kapsamında sundugu seminerlerden tu¨retilmis bilimsel, deneysel ve kisisel yazıların bir derlemesidir.

    Kocaeli Dayanısma Akademisi, *Bu Suça Ortak Olmayacagız* baslıklı barıs bildirisine imza atmak gerekçesiyle 1 Eylu¨l 2016’da yayınlanan 672 Sayılı KHK ile Kocaeli Üniversitesi’nden topluca ihraç edilmis akademisyenlerin, davalarını paylasan görevdeki akademisyenler ile birlikte kurdugu, hem u¨yeleri arasında hem de çevresiyle dayanısma amacı gu¨den, Kocaeli merkezli faaliyet gösteren, akademik iddia tasıyan, barıs ve demokrasi için çaba gösteren bir inisiyatiftir. Sorumlu entelektu¨ellik ve bilim insanlıgı mu¨cadelesi vermektedir.

    KODA u¨yelerinin aklına, attıkları imzadan pismanlık duygusu hiç ugramadı. Du¨n oldugu gibi bugu¨n de barıs ve demokrasiyi savunuyorlar, yarın da savunacaklar. Akademisyenler olarak baslıca etkinlikleri anlamak, ama inanıyorlar ki, anlamak için degistirmek gerekir. Akademiyi de toplumu da…

Kocaeli Dayanışma Akademisi’nin İlk Uzun Yılı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.