sadsad x
asdasd

Knex Motorcycle

Knex
59,90 TL
44,92 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
14,98 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Knex Motorcycle Hakkında Bilgiler
Türü: Yapım Oyuncakları
ISBN: 744476170071
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Knex Motorcycle Kısa Özet

  Çocuklar K'nex parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkartmayı çok seviyor.

  61 adet K'nex parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayallerini düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

  Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

  K'nex Imagine Motorcycle Building Set 17007 oyun setinin parçaları, Gizli Uçak ve Roket Atar ile birleştirilerek harika bir roket atar oluşturulabilir (gizli uçak ve roket atar ayrı ayrı satılmaktadır).

  K'nex in Steamagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

  K'nex bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler. Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

  5 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.

  Parça Sayısı : 61 Parça
  Yaş : 5 yaş ve üzeri

Knex Motorcycle Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.