Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Klinik Oftalmoloji: Renkli Atlas ve Genel Bakış - Nöro-Oftalmoloji

700,00 TL
581,00 TL

Tıbbın her alanında olan gelişmelere paralel olarak, nöro-oftalmolojik hastalıklarda da tanı ve tedavi yöntemleri değişmektedir. Bu kitapta göz hastalıkları uzmanlarının günlük pratiklerinde karşılaşabilecekleri tanılara yer verilmiş ve özellikle radyolojik tanı yöntemleri konusundaki bilgiler güncellenmiş ve bu baskıya eklenmiş olan yeni fotoğraflarla desteklenmiştir.

Bu kitap nöro-oftalmoloji konusunu detaylı ve sistematik biçimde öğrenmek isteyen meslektaşlarımızın temelde ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri kapsamaktadır. Konular bir bakışta görülebilecek ve akılda kalabilecek şekilde alt başlıklar ve maddeler halinde düzenlenmiş ve her konuyla ilgili yüksek kalitede fotoğraflara yer verilmiştir. Fotoğraflar ve metin okuyucunun en rahat şekilde okuyabileceği şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle tecrübeli meslektaşlarımız için de her zaman ellerinin altında bulunacak pratik bir atlas ve bilgi kaynağı olacaktır.

Kitap çeviri ekibinde yer alarak titizlikle bu eserin Türkçeye kazandırılmasına katkı sağlayan meslektaşlarımıza emekleri ve yapıcı iş birlikleri için teşekkürü borç biliyoruz. Kitabın basımını üstlenen Ema Tıp Kitabevi Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.’ne, basım aşamasında dizgiden sayfa tasarımına, kapak tasarımından redaksiyona, katkı sağlayan tüm ekibe, değerli katkıları için teşekkür ediyoruz. Wills Eye Hospital, Klinik Oftalmoloji, Renkli Atlas ve Genel Bakış, Nöro-oftalmoloji kitabının oftalmoloji alanında eğitim gören her kıdemdeki asistanlara ve eğitimini tamamlamış ancak halen kendini geliştirme arzusu ve hevesinde olan uzman göz hekimlerine faydalı olmasını diliyoruz.