sadsad x
asdasd

Gençlik Kitapları

        Gençlik kitapları özel fiyatlar, hızlı kargo ve kolay ödeme avantajlarıyla BKM Kitap’ta! Gençlik kitaplarını satın almak için tıklayın. BKM Kitap.

Sıralama seçin
Toplam 5108 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 .... 52 53 54
Toplam 5108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 52 53 54

Gençlik Kitapları: Gençliğin Ruhunu Yeniden Bu Kitaplarla Hissedeceksiniz!

Kitap okumanın en güzel zamanı nedir diye sorsalar çoğunlukla herkes kendi bulunduğu dönemde kitap okumanın en güzel olduğunu söyleyecektir. Ancak buna kesin bir yanıt vermek gerekirse kitap okumanın en güzel zamanı gençlik dönemidir. Gençken okunan kitapların izleri bir yaşam boyu sürecektir ve o anlar en unutulmaz anlarınız olacaktır. Yaşamın en duygu dolu en güzel dönemini yaşarken en güzel genç kitaplarını mutlaka okumalısınız.

Gençlik Kitapları: Duyguları Daha İyi Anlamanın Bir Yolu

Gençlik dönemi gençler için düşüncelerini ve kendini inşa etme dönemi ve duygularını anlama dönemidir. Yaşanılan duyguları anlamak ve dile getirmek için gençlik kitaplarının yeri apayrıdır. Sevinç duyduğunuzda, üzüldüğünüzde, kalbiniz canlandığında, canınız sıkıldığında, mutluluktan uçtuğunuzda gençlik kitapları, sizi en iyi anlayan dostlarınızdır. Duygularınızı anlamanın ve daha derinden hissetmenin yanında, okuduğunuz kitapların sayısı artınca, en popüler genç kitaplarıyla bu daha kolay olacaktır, yakınlarınızla paylaşacağınız şeyler o kadar fazla olacaktır. Bu da sizi sosyal ve kişisel olarak gelişmiş bir bir birey yapacaktır.

Gençlik Kitapları: İstediğiniz Geleceği Bu Kitaplarla İnşa Edeceksiniz

En iyi gençlik kitaplarını okuyarak dünyaya bakışınız bambaşka olacak. Ufkunuz daima ileride olacak ve kendinizi düşünsel olarak inanılmaz gelişmiş bulacaksınız. Gençlerin okuması gereken kitaplar ile bu kitaplar oldukça iyidir, ilgi ve yeteneklerinizin farkına varıp nereden başlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Gençlik Kitapları: Başarmanın Verdiği Özgüveni Tadacaksınız

Gençler bulunduğu dönem itibariyle ergenlik dönemindedirler. Ergenlerin okuyabileceği kitaplar ile kendinizi ve yaşıtlarınızı daha iyi anlayacaksınız. Ortaokulun bitmesiyle lise size yeni bir başlangıç olacak aynı zamanda yeni kitaplarla tanışacaksınız. Lise öğrencilerinin okuması gereken kitaplar, tam da sizin için en uygun kitaplardır. Lisede üniversite hayalleri kurarken, düşünsel olarak da üniversiteye hazır olmanız gerekiyor. Üniversitede okunması gereken kitaplar sizi üniversiteye hazırlayan en iyi öğretmenleriniz olacaktır.

Gençlik Kitapları: Genç Yazar Olmak İsteyenlerin İlk Adımları

Çocuk edebiyatı ile yetişkin edebiyatı arasında bulunan gençlik edebiyatı kendine büyük bir külliyat oluşturdu. Gençlik kitapları kategorisi, geniş bir genç okur kitlesinin oluşmasıyla ortaya çıktı. Yayınevleri dahi kendi içinde gençlik kitapları ile ilgili ayrı bir kategori oluşturdu. Genç Timaş yayınları, Genç Hayat yayınları, Genç Nesil yayınları, Genç Damla yayınevi, genç kitap kategorisine ayrıca önem veren yayınevleridir. Yayınevlerinin gençlere olan ilgisi oldukça fazladır. Yarının usta yazarlarını keşfetmek için yarışır durumdadırlar. Gençler için bir anlamda teşvik edici ve cesaret veren yayınevlerini bulmak oldukça kolaydır. Bu sayede genç yazarların, genç erkek ve genç kadın yazarların sayısı gözle görülür bir sayıda artış gösterdi. Gençlik kitaplarına verilen önem artınca yetişkin ve genç yazarlar tarafından sayısız kitap üretildi. Basılan kitapların sayısı hayli fazla olunca gençlik kitapları da kendi içinde kategorilere ayrıldı. Genç macera kitapları, genç aşk kitapları, genç kız edebiyatı, genç kurgu kitapları, genç romanları içinde binlerce kitap bulunan kategoriler halini aldı.


Gençler için Kitap Önerileri

13 Yaş Kitap Önerileri : Suç ve Ceza, Vadideki Zambak, Yaban, Bir Bilim Adamının Romanı, Dokuzuncu Hariciye Koğuşu

14 Yaş Kitap Önerileri : Beyaz Diş, Beyaz Gemi, Esir Şehrin İnsanları, Fareler ve İnsanlar, İki Şehrin Hikayesi

15 Yaş Kitap Önerileri : Açlık, Babalar ve Oğullar, Eskici ve Oğulları, Küçük Ağa, Savaş ve Barış

16 Yaş Kitap Önerileri : Onlarda İnsandı, Gurbet Hikayeleri, Eğil Dağlar, Dostlar Beni Hatırlasın, Memleketimden İnsan Manzaraları

17 Yaş Kitap Önerileri : İnce Memed, Huzur, Bu Ülke, Karamazov Kardeşler, Dönüşüm

18 Yaş Kitap Önerileri : Otostopçucun Galaksi Rehberi, Yeraltından Notlar, Çanlar Kimin İçin Çalıyor, Ses ve Öfke

19 Yaş Kitap Önerileri : Yabancı, 1984, Yüzyıllık Yalnızlık, Körlük, Siddhartha

20 Yaş Kitap Önerileri : Gazap Üzümleri, Sineklerin Tanrısı, Otomatik Portakal, Çavdar Tarlasında Çocuklar, Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği

Gençlik Kitapları: Bkm Kitapla Gençler İnanılmaz Mutlu Hissediyor

Bkm kitap gençlik kitaplarıyla gençlerin yaşamını en çok renklendiren kitap merkezidir. Gençlerin duygu ve yaşamlarını anlayan bir kitabevi olmasıyla gençler için özel okuma listeleri hazırlamıştır. En çok okunan genç kitapları, en çok satan genç kitapları, her gencin okuması gereken kitaplar, gençlik romanları, genç okuma kitapları listeleriyle sizin ruhunuzu anlayan size en yakın kitap merkezidir. Çocukluk döneminden ayrılıp yetişkinlik dönemine geçtiğiniz bu dönemde, Bkm kitap en zengin devasa kitap sayısına sahip olmasıyla sizi geleceğe hazırlayan kitap evinizdir. Ulaşmak istediğiniz her anda, mutlu olduğunuzda, canınız sıkıldığında, sohbet etmek istediğinizde bkmkitap.com en ulaşılabilir kitap sitedir.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.