sadsad x
asdasd

Kırk Hadis Kırk Hikaye

Yarım Elma
18,00 TL
11,16 TL
%38 indirim
Kırk Hadis Kırk Hikaye Hakkında Bilgiler
Türü: Meal-Tefsir-Hadis Kitapları
Sayfa Sayısı: 86
ISBN: 9786054772452
Boyut: 16.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Said Çimen
Mehmet Said Çimen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kırk Hadis Kırk Hikaye Kısa Özet

  Peygamber Efendimiz, biz müslümanlar için en güzel örnektir. Onun sözleri kadar yaşantısı da bizler için en güzel örnektir. Onun sözleri kadar yaşantısı da bizler için yol göstericidir. Ondan hem dinimizi hem de en güzel ahlak ilkelerini öğreniriz.

  Rabbimiz, Kur'an-ı Kerimde Peygamberimize tabi olmamızı bizden istemektedir. Bizler de onun hayatını okur, sözlerinden faydalanırız. Ona tabi olduğumuzda cenneti kazanacağımızı biliriz.

  İslam bilginleri yıllarca çalışarak Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed aleyhisselatu vesselamın sözlerini ve yaşantısını içeren bilgileri bir araya getirdiler. Çok kıymetli eserler oluşturdular. Efendimize duyulan saygıdan dolayı sözleri için "Hadis-i Şerif" dediler.

  Bu kitapta Peygamber Efendimizden 40 Hadis aktardık. Hadisleri genellikle ibadetler ve güzel ahlak konularından seçtik. Bu çalışma ile hadisleri sevdirmeyi hedefliyoruz. Diliyoruz ki, hem çocuklarımız hem de gençlerimiz yanlış örneklerin peşinden değil de en güzel örnek olan Peygamber Efendimizin izinden gider.

Kırk Hadis Kırk Hikaye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.