ISBN 3033038707785
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
80,56 TL %57
bkmkitap.com
Fiyatı
35,00 TL
Fiyat Alarmı
 • Paramparça

  Onlar birbirlerine aitti… Ta ki sırlar onları ayırana dek. Rock yıldızı River Wilde, vazgeçilmez sevgisi ve sadakatiyle Dahlia London'ı umutsuzluğun kıyısından kurtarmış, onu hayata geri döndürmüştü. Şimdiyse birbirine dolanmış geçmişleri aşklarının gücünü test etmek üzereydi…

  Yeni Bir Başlangıç

  Ya "Hayatta bir kez" olabilecek bir şey için ikinci bir şansınız varsa? Trajediyle dolu geçmişi Dahlia London'ın ruhunu tamamen parçalamıştı. Mutlu son onun için bir hayalden bile uzaktı. Ama ya yeni bir başlangıç şansı olsaydı?

  Wilde Ones'ın solisti River Wilde, Dahlia'nın hayatına yeniden girdiğinde, ilişkilerini ateşleyen güç, geçmişte engel olunan duyguların da etkisiyle fazlasıyla yoğundu. Dahlia, geçmişin izleri ve yeni hayatı arasında bocalarken hissettiği acı yavaş yavaş hafifliyordu ama suçluluk duygusundan kurtulamıyordu. River, onun kurtarıcısı olmak istiyor, onu yeniden hayata döndüren adam olmak için her şeyi yapıyordu. Ama peşlerini hiç bırakmayan bir geçmişle, kendilerine yeni bir gelecek kurabilecekler miydi?

  "Sizi aynı anda hem aşka hem de karanlığa boğacak bir kitap. Kitabın sonu için ise... Vay be!"
  -Merve Akıncı, Şahmelek romanının yazarı-

  "Yeni Bir Başlangıç, ilk görüşte aşkın varlığına ve ruh eşinizle aranızda koparılamaz bir bağ kurabileceğinize sizi inandırırken, şaşırtan kurgusuyla ise okuyucuyu kolayca içine çekmeyi ve hikâyenin bir parçası haline getirmeyi başarıyor."
  - Burcu Büyükyıldız, Çilek Mevsimi romanının yazarı-

  "Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli!"
  - Natasha Boyd, Aşka Var Mısın? romanının yazarı-

  "Duygusal, beklenmedik ve kesinlikle ateşli."
  - K.A. Tucker, On Küçük Nefes romanının yazarı-

  "İnanılmaz derecede duygusal, romantik, seksi ve bağımlılık yaratıcı!"
  - Samantha Young, Dublin Caddesi romanının yazarı-

  Hayata Dönüş

  Müzik tüm yaraları iyileştirebilir… Ama kırık kalpleri hayata döndürebilen sadece aşktır.

  Her zaman kontrolü elinde tutmayı seven Xander Wilde, hayatını yolda geçirmenin ona çok uygun olacağını düşünüyordu. Ancak Wilde Ones'ın turunda talihsizlikler ardı ardına gelmiş ve sevdiği tek kadın Ivy Taylor, Xander'in hayatına tekrar girmişti.

  Yıllar önce Xander'la yaşadığı yıkıcı ayrılığı atlatan Ivy ise kendini pop müzik camiasında iyi bir yer edinmeye adamıştı. Ne var ki, tam spotlardan uzaklaşmak istediğinde menajeri Damon Wolf'la nişanladığını açıklamıştı.

  Xander, ondan uzak durması gerektiğini biliyordu. Ama tur için yola çıktıklarında kendini Ivy'den ikinci bir şans istemekten alıkoyamadı. Elbette kıskanç Damon faktörü bir türlü peşlerini bırakmıyordu, ayrıca bu adam hepsinin hayatını tepetaklak edebilecek bir sır saklıyordu.

  "Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli!"
  -Natasha Boyd, Aşka Var Mısın? romanının yazarı-

  "Romantik, seksi ve kesinlikle heyecan verici! Bir oturuşta okudum, elimden bırakamadım."
  -Vi Keeland, Worth the Fight'ın New York Times Bestseller yazarı-
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.