sadsad x
asdasd

Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin!

The Roman

Daniel Chidiac

45,00 TL
29,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
15,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786257816076
Kapak: Ciltsiz
Daniel Chidiac
Daniel Chidiac
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! Kısa Özet

    Şu andaki davranış biçimlerinizi belirleyen ne? Neden bazı insanların motivasyonu yüksekken diğerleri yerinden kalkıp televizyon kumandasına uzanmaya bile üşeniyor? İnsanların hayatlarındaki farklılıkları ne belirliyor? Dünya sizi köşeye sıkıştırıyormuş gibi görünürken bakış açınızı ve yaklaşımlarınızı nasıl değiştirebilirsiniz? İstediğiniz hayatı nasıl inşa edersiniz? Tarihteki en başarılı insanların uyguladığı stratejiler neler? Kendinizle, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak kadar nasıl barış içinde olabilirsiniz? Hayatınızı değiştirmek ister misiniz? Yapamayacağınızı kim söyledi?

    Daniel Chidiac’ın bu sorulara yanıt bulma arzusu, onun dünya çapında milyonlarca insana ulaşmasına ve her gün binlerce hayatın iyiye dönüştürülmesine yardımcı oldu.
    Gerçek potansiyelimizi açığa çıkaracak psikolojik ve duygusal bir yolculuğa çıkıyoruz. Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! pratik alıştırmalarla zor sorular sormanıza ve hayatınızı değiştirecek kararlar vermenize yardımcı olacak ve sonuçta sizi aradığınız doyuma yönlendirecek. Bu zorlu ama ilham verici yedi adımlı kılavuz, yaşam boyu aradığınız doyumu keşfetmek için mükemmel bir rehber. İlgi çekmeye, büyülenmeye ve şaşkına dönmeye hazır olun! Üstelik bu kitapla değil, kendi gücünüzle…

Kim Demiş Yapamazsın Diye? Yapabilirsin! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.