185,00 TL
111,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
74,00 TL
Ketum Kahraman Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9789750722363
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Mario Vargas Llosa
Mario Vargas Llosa
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ketum Kahraman Kısa Özet

  *Bu ülkede küçük de olsa bir uygarlık alanı yaratmak olanaksız,* diye geçirdi aklından. *Barbarlık her şeyi önüne katıp sürüklüyor.* Karamsarlığa kapıldığı zamanlarda yaptığı gibi yine, gençliğinde gidip başka ülkelerde kendine bir yaşam kurmak yerine, burada, Lima denen bu korkunç şehirde kalmaya karar vermekle ne kadar yanlış bir şey yapmış olduğunu düşündü.
  Peru’da iki şehir ve iki patron. Başkent Lima’da sigortacı Ismael Carrera, taşra güneşinin altında kavrulan Piura’daysa nakliyeci Felícito Yanaqué.

  Bir tarafta Felícito’nun, kapısına sıkıştırılan örümcek imzalı haraç mektubuna meydan okumasıyla değişen hayatı. Diğer taraftaysa ikinci baharının zirvesindeki Ismael’in ailevi antikalıkları yüzünden kabağın, sadık dostu ve şirketinin yöneticisi Don Rigoberto’nun başında patlaması. Tam da emeklilik hayalleri kurarken...

  Mario Vargas Llosa, Don Rigoberto`nun Not Defterleri, Üvey Anneye Övgü, And Dağlarında Terör ve Palomino Molero`yu Kim Öldürdü romanlarından karakterlerle renklendirdiği, sürükleyiciliğiyle arkası yarınlara taş çıkaran bu kitabında dalaverenin evrenselliğini bolca tebessümle gözler önüne seriyor.

 • 2. Hamur

Ketum Kahraman Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.