Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Ketojenik Diyet

68,00 TL
63,24 TL

Ketojenik Diyet İle

Kilo Vermenizi Sagˆlayacak Size O¨zel Hepsi Birarada Rehberiniz

Her S¸eyı· Denedı·nı·z: Atkı·ns, Bo¨lge, Ham Gıda, Akdenı·z—Liste bo¨ylece uzayıp gidiyor. Yine de hedefledigˆiniz kiloyu veremediniz. Degˆis¸imin vakti geldi. C¸alıs¸malar, ketojenik (keto) diyetin insanları daha iyi bir sagˆlıgˆa ve daha dengeli vu¨cut/bel o¨lc¸u¨su¨ne dogˆru yo¨nlendirmede bas¸arılı oldugˆunu go¨stermis¸tir. Du¨s¸u¨k karbonhidrat, yu¨ksek yagˆlı standardı ile keto diyeti, et, yumurta ve su¨t u¨ru¨nleri dahil olmak u¨zere yediklerinizin keyfine varmanızı sagˆlar.
Digˆer kitaplar, ketojenik diyetin beceriksiz go¨ru¨nmesini sagˆlayan bilgilerle kafa karıs¸ıklıgˆı yaratıyor olsa da, KETOJENI·K DI·YET: Keto Yas¸am Tarzı ic¸in Temel Kılavuz, size oranlarla ilgili ayrıntılar, diyetin su¨rdu¨ru¨lmesi ic¸in destek ve sagˆlıklı tarifler dahil olmak u¨zere keto beslenmeyi kolaylas¸tırmak ic¸in tam olarak istedigˆiniz ve ihtiyac¸ duydugˆunuz bilgileri sagˆlar.

14 gu¨nlu¨k yemek planı, kolay kahvaltılar, o¨gˆle yemekleri, aks¸am yemekleri ve atıs¸tırmalıklar diyete uyum sagˆlanmanızı kolaylas¸tıracaktır. U¨stelik, alıs¸veris¸ listeleriniz de hazır!

Kitapta bulacagˆınız, heyecan verici olmalarının yanında bir o kadar da kolay 75 tarif, o kadar iyi ki, karbonhidrat miktarları bile du¨zenlenmis¸ durumda. Ayrıca c¸ogˆu tarif 30 dakika veya daha kısa su¨rede hazırlanabilir ve 5 veya daha az ana biles¸en ic¸erir.

Tariflerde herkes ic¸in bir s¸eyler bulmak mu¨mku¨n – c¸ogˆu tarif glu¨tensiz, alerji dostu, su¨t u¨ru¨nleri ic¸ermez ve hatta vejeteryandır. Hatta bu¨tu¨n aile ketojenik besleniyorsa, bu harika!

Yararlı web siteleri, bloglar ve uygulamalardan olus¸an bir koleksiyonun yanı sıra dıs¸arıda yemek yemeye ve keto diyetini su¨rdu¨rmeye yo¨nelik tavsiyelerle de kitap en bu¨yu¨k destekc¸iniz olacaktır.

Ketojenik Diyet: *Keto Yas¸am Tarzı I·c¸in Temel Kılavuz* kitabı ile ketojenik yas¸am tarzına gec¸is¸ hic¸ olmadıgˆı kadar kolaylas¸acak.