sadsad x
asdasd

Kendinizi Markalaştırmanın 50 Yolu

Pegasus Yayınları

Tom Peters

45,00 TL
27,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kendinizi Markalaştırmanın 50 Yolu Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9789759146375
Kapak: Ciltsiz
Tom Peters
Tom Peters
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kendinizi Markalaştırmanın 50 Yolu Kısa Özet

    Teknoloji, mesleki alanda bir devrime neden oluyor. Yaşam mücadelesi verenlerin kendilerini bir an önce yenilemeleri ve yeni duruma uyarlamaları gerekiyor. Bu çok önemli kitapta Tom Peters neler olduğunu açıklıyor. Mücadeleye başlarken ihtiyaç duyacağınız araçları size sunuyor ve girişimde bulunmak için sizi teşvik ediyor. Bu kitap sizin geleceğiniz olabilir.

    Günümüz ekonomisinin en temel noktası bireydir. Yani Sizsiniz. Meslekler proje üretildiğinde dağılan geçici bir ağ tarafından yürütülüyor. Bu nedenle başarıyı elde etmek için kendinizi bağımsız yol alan bir marka yapıcısı olarak görmelisiniz. Usta, bilgili, her zaman öğrenen ve gelişen, kendisini nasıl pazarlaması gerektiğini iyi bilen ve daha da önemlisi değeri hak eden, işi gerçekleştiren...

    Kendinizi Markalaştırmanın 50 Yolu bütün bunları açığa çıkarıyor. Kendi mesleki ünvanınızı tasarlamaktan tutun da işi yürütmeye kadar, ajandanızı hazırlamaktan, bir imgeyi sanata dönüştürmeye kadar, yeteneklerinizi biçimlendirmekten, her an harikalar yaratmaya kadar... Yapılması gereken 200’den fazla görevi içeren 50 kolay algılanabilir bölümde, Tom Peters size eşsiz, düşsel, yüksek performansta markalaşmayı (ve yüksek kazancı) nasıl yaratacağınızı gösteriyor.

Kendinizi Markalaştırmanın 50 Yolu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.