sadsad x
asdasd
20,00 TL
13,40 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
6,60 TL
Katliam Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9786057823984
Kapak: Ciltsiz
Emre İmzalı
Emre İmzalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Katliam Kısa Özet

  Selçuk, Özlem, Aydın, Jale ve Suphi, son sınıf, Arkeoloji bölümünü okuyan beş Üniversite öğrencisidir.

  Öğrenciler, tembel ve haylaz oldukları için her şeye gereğinden fazla meraklıdır. Fakültede, süregelen kayıp bir hazine hikayesi vardır. Bu hazineyi bulabilmek için ıssız ve ürkütücü bir ormana giden birçok haylaz öğrencinin başı belaya girmiş ve hiçbirinden bir daha haber alınamamıştır. Üniversite`de, bu Kayıp Hazine konusuyla yakından ilgilenen Arkeolog Kemalettin Hoca, öğrencilerini oraya gitmemeleri için sürekli uyarmıştır. Ancak öğrenciler onu hiçbir zaman dinlememiştir.

  Öğrencilerden Selçuk’un kız kardeşi Masal’ın uzun süredir beynindeki loblarda var olan problem, ciddi derecede nükseder ve derhal ameliyat olması gerekir. Fakat, Selçuk’un ailesinin maddi durumu yeterli olmadığı için Selçuk, son çare olarak arkadaşı Suphi’nin kendisine anlattığı bu Kayıp Hazineyi bulmaya karar verir. Selçuk, Hazine hakkında bilgi sahibi olan ve elinde eski bir parşömeni olan Kemalettin Hoca’yı da kandırarak, arkadaşlarıyla birlikte o ıssız ormana doğru yola çıkar. Beş öğrencinin de amacı, Kayıp Hazineyi bularak, Masal’ın ameliyat ücretini ödemektir.

  Fakat, ormana vardıkları zaman, karşılarında bir tür organ mafyası olan ve insan eti yemekten hoşlanan Macar asıllı, korkunç bir aileyle karşılaşırlar: Loyas ve Ailesi.

  2016 yılında yazar tarafından senaryo olarak kaleme alınan bu gerilim dolu ve sürükleyici eser, artık bir roman olarak karşımızda...

Katliam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.