sadsad x
asdasd
32,41 TL
20,74 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
11,67 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kaşifin Güncesi 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786053431039
Kapak: Ciltsiz
Thomas Thiemeyer
Thomas Thiemeyer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaşifin Güncesi 3 Kısa Özet

  Etnolog Richard Bellheim 1893 yılının Ekim ayında, Mali'deki Bandiagara Dağı'nın zirvesinde Tellem halkının terk edilmiş şehrini bulur. Tellem halkı bir zamanlar Sahra Çölü'ne gelip oraya yerleşmiştir ve şaşırtıcı astronomik bilgilere sahip oldukları söylenmektedir.

  Bellheim, Berlin'e döndükten birkaç hafta sonra eski dostu Carl Friedrich von Humboldt'un da davetli olduğu bir konferans düzenler. Ama Bellheim eski okul arkadaşını tanıyamaz. Afrika'dan döndüğünden bu yana unutkanlaşmış ve tamamen değişmiştir, üstelik artık cam yemektedir. Bellheim'ın karısı Gertrud, kocasının başına Afrika'da ne geldiğini araştırmasını rica eder Humboldt'dan. Böylece kaşif, Oscar, Charlotte ve Eliza cam lanetin sırrını ortaya çıkarmak üzere hava gemileri Pachacutec'le yola çıkarlar.

  Kristal Lanet, Kaşifin Güncesi serisinin üçüncü kitabı. Serinin önceki kitapları Yağmur Yiyicilerin Kenti ve Poseidon'un Sarayı'dır.

  "Thomas Thiemeyer'in Kaşifin Güncesi adlı serisi soluğunuzu kesen ve nabzınızı hızlandıran bir büyü gibi. Yazar Kristal Lanet adlı üçüncü kitabında tarihi bilgiler ile fantastik öğeleri ustaca harmanlıyor. Dikkatli olun, çünkü bu dizi çocuklarda gerçek bir bağımlılık yaratıyor."

  - Hits für Kids

  "Hikaye öylesine akıcı bir şekilde yazılmış ki insan romanı elinden bırakamıyor." 

  - Nordbayerischer Kuri

  "Heyecan dolu bir roman, üstelik tarihi gerçekleri de soluk kesici bir dille aktarıyor." 

  - Basis

  "Soluk kesici ve son derece heyecanlı bir anlatım." 

  - Frankische Nachrichten

Kaşifin Güncesi 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.