sadsad x
asdasd
13,89 TL
6,95 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
6,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kartalların Uçuşu Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 310
ISBN: 9789753312028
Kapak: Ciltsiz
Jack Higgins
Jack Higgins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kartalların Uçuşu Kısa Özet

  Amerika`da doğdukları halde, anneleri Alman, babaları Amerikalı olan Max ve Harry Kelso ikiz kardeştirler. 1. Dünya savaşının çok başarılı pilotlarından olan babalarının ölümü üzerine, meteliksiz bir Alman baronesi olan anne, çocuklarını alıp Almanya`ya dönmek ister. Ancak, çocukların dedesi Abe, gelinine geri dönmesi için büyük miktarda bir parasal destek sağlarken, torunlarından Harry`nin kendisiyle kalmasını şart koşar. Anne Max`i yanına alıp Almanya`ya döner.

  2. Dünya Savaşı başladığında, iki kardeş kendilerini iki karşıt kampın savaş pilotu olarak bulurlar. Max, Luftwaffe`nin Kara Baron adıyla anılan efsanevi pilotudur. Harry ise, Amerika henüz savaşa girmediği için, İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetlerine katılmış, eşsiz yeteneği ve rakipsizliğiyle ün salmıştır.

  İki kardeş savaşın getireceği acımasız ikilemlerden habersiz, iki dürüst asker olarak ellerinden geleni yaparlar. Ancak entrika ve kötülük dolu dış güçler, iki genci, bildikleri ve değer verdikleri her şeyi; yaşamlarını, ailelerini, sadakat duygularını sorgulamaya itecektir.

  ``Eğer yazarlardan oluşan bir komando takımı kurulsaydı: Jack Higgins kesinlikle onların lideri olurdu. Askerlerin, liderlerin, hainlerin, hırsız ve casusların nasıl düşünüp nasıl davrandığını o kadar iyi biliyor ki.``

Kartalların Uçuşu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.