sadsad x
asdasd
22,00 TL
14,74 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
7,26 TL
Karmaşaya Evet Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 215
ISBN: 9786053222620
Kapak: Ciltsiz
Frank J. Barrett
Frank J. Barrett
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Karmaşaya Evet Kısa Özet

  Caz Ustalarından Liderlik Dersleri

  Caz dinlemekten korkmayın! Bu kitaptan birkaç sayfa okuduktan sonra hayallere, play tuşuna basınca  da tebessüme kavuşacaksınız. 

  - Kerem Görsev, caz müzisyeni

  Bir caz piyanisti olan yazar Barret, iş dünyasında başarıya giden yol ile cazın derinliklerini müthiş bir şekilde harmanlamış.  Ben de bu karmaşaya evet diyerek, harika tercümesiyle bu kitabı herkese tavsiye ediyor ve hangi sektörden olursanız olun kitaptan çıkarabileceğiniz birçok ders olduğunu düşünüyorum.

  -Ferit Odman, caz müzisyeni

  Duke Ellıngton ve Miles Davıs bize liderlik hakkında ne öğretebilir iş hayatında karşı karşıya kaldığınız karmaşa ve sürekli değişimle nasıl baş edersiniz? Dünyanın en iyi ekiplerinin çözümü belli: Doğaçlama yapıyorlar. Özgün çözümler üretiyor ve yazılı bir plan ya da belli sonuçları garanti eden bir güvenlik ağı olmadan makul riskler alıyorlar. İlerledikçe birbirleriyle müzakere ediyor, hatalara takılıp kalmıyor ya da diğerlerinin fikirlerinin gelişmesini engellemiyorlar. Kısacası günümüzün yorucu ama aynı zamanda inovatif ve bereketli iş dünyasında *karmaşaya evet* diyorlar.

  Büyük caz müzisyenleri de tam olarak bunu yapıyor. Caz piyanisti ve öğretim görevlisi Frank Barrett; Miles Davis ve Sonny Rollins gibi büyük cazcıların olağanüstü fikir ve inovasyon hikâyeleri eşliğinde kuruluşlar için yeni bir model ortaya koyuyor.

  Liderlik, işbirliği ve karmaşıklık üzerine kaçırılmaması gereken bir seminer.

Karmaşaya Evet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.