sadsad x
asdasd
14,81 TL
9,48 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
5,33 TL
Kariyerim Gelecek mi? Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786054910274
Kapak: Ciltsiz
Yasemin Sungur
Yasemin Sungur
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kariyerim Gelecek mi? Kısa Özet

  Geleceğini belirlemeye cesareti olan herkes için yenilikçi bir el kitabı. Bireysel gelişim, kariyer ve iletişim alanında çalışan eğitmen ve koç Yasemin Sungur, eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği deneyimlerini, insanların gelecek ve kariyer hayallerini, hedeflerini başarı ve mutluluk için gerçeğe dönüştürmenin yollarını ele alıyor ve kolay anlaşılır bir şekilde paylaşıyor. Öğrenciler, öğretmenler, ebeveynler ve kariyerinin başında veya istemedikleri bir yerinde olan herkes için, harekete geçiren bir kitap.

  "Kariyerim Gelecek mi?" için ne dediler ?

  İnsan zorluklarla karşılaşmadan, içindeki gücün derinliğini bilemez. Tıpkı bir tohumun, geleceğin ormanını görememesi gibi. Bu kitap sizi, kendinizi tanımaya, zorluklarla yüzleşip, gücünüzü keşfetmeye ve yapabilecekleriniz konusunda farkındalığa çağırıyor. Yasemin Sungur, o tohumun bir kayaya rast gelip engellenmemesi için, yol göstericiliğini esirgememiş.
  -Cem Tarık Yüksel, Başkan Yardımcısı, Unilever

  Yasemin Sungur, okuyucusu ile birebir, kişisel bir ilişki kuruyor ve adım adım, ben kimim, aslında ne beni mutlu eder, ne hayatıma anlam katar, neyi iyi yapabilirim, geleceğimde ne görmek istiyorum gibi kritik soruları, harika hikaye ve örnekleri ile sanki karşınıza oturup sohbet eder gibi soruyor. Kariyeri üzerine derin düşünmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
  -Dost Deniz, Master Certified Coach (ICF), MareFidelis

  Doğru soruları sorabilmek bence en iyi başlangıç. *Kariyerim Gelecek mi?* kendime doğru sorular sormamda çok yardımcı oldu.
  -Emre Ertan, Stanford Graduate School of

  Kariyerimin sonlarına geldiğim düşünülen yaştayım, 44 yıllık iş yaşamımı 50’nci yılında noktalayacağım. Çok insan tanıdım, çok iş yaptım. Ama hala öğrenmem gereken bir sürü şey varmış. *Kariyerim Gelecek mi?* kitabından sonra önümdeki 6 yılla ilgili planlarımı yeniledim. Kitap hem geçmişim hem geleceğim hakkında bir sürü soruyu kendime sormamı sağladı. Kullanılan özlü sözlere ve öykülere bayıldım. Çok rahat okunan, çok düşündüren bir kitap. Tabii bu arada kendime zaman ayırma, kendimi sevme kısmını da çok sorguladım. Hararetle öneriyorum.
  -Nejla Zarakol, Ajans Başkanı, Zarakol İletişim

  Kariyerim Gelecek mi? her sayfasında öğreten, aydınlatan bir kitap. Elimden bırakamadım. Çocuklarıma ve şirket çalışanlarıma da okumalarını tavsiye ettim.
  -Saffet Çebi, Kurucu Onursal Başkan, Makyol A.ş.

Kariyerim Gelecek mi? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.