sadsad x
asdasd
14,00 TL
10,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kargamı Gören Oldu mu? Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786059273985
Kapak: Ciltsiz
Onur Pelin Tümer
Onur Pelin Tümer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kargamı Gören Oldu mu? Kısa Özet

  Yazar, kelimelerle çocuklar için resimler, heykeller, simgeler, değerler ve düşler yaratmış. Okurken, bir ressamın resminden, bir şairin şiirinden, bir heykeltıraşın heykelinden aldığınız zevki ve duyduğunuz hayranlığı birlikte hissediyorsunuz. Öyle güzel ki doyumsuz bir lezzetle bir şiir akıcılığında okunabilen; bir yandan okumaktan kendinizi alamayıp hızla tüketirken, bir yandan da bitmesini istemediğiniz bir eser.

  Dr. Öğretim Üyesi İsmet Şahin

  Bu öyküde çocuklardaki hayvan sevgisinin doğallığını fark edecek, onların özgürleştirici dünyasına daha yakından bakacak ve çocuk-aile ilişkisinin kimi inceliklerine bir kez daha tanıklık edeceksiniz. Çocuk yaşamının renkli ve özgürleştirici dünyasını bir kez de eser kahramanının duyarlılığından okumak, sadece çocuklar ve gençler için değil, yetişkinler için de farklı bir deneyim anlamına gelecek.

  Dr. Gürkan Yavaş

  Çocukların her yönüyle gelişimine katkı sağlayacak evrensel değerler, aile, arkadaşlık, dostluk, hayvan ve doğa sevgisi, yaşam sevgisi, yaşama zevki, kahramanlık, iyilik ve ahlaki konular eserde ustaca işlenmiş. Kitapların sadece çocukların boş zamanlarını geçirebilecekleri bir aktivite olarak görülmemesi aynı zamanda da onların hayat boyu okuyucu olmalarına yardımcı olması gerektiği düşünüldüğünde işte bu özgün eser tam da bunu sağlayabilecek
  bir yapıt.

  Psikolojik Danışman Dr. Öğr. Üyesi Okan Bilgin

   

Kargamı Gören Oldu mu? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.