sadsad x
asdasd

Kara Kule Silahşör - Yolculuk Başlıyor

Altın Kitaplar
25,00 TL
16,00 TL
%36 indirim
Kara Kule Silahşör - Yolculuk Başlıyor Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9789752116931
Kapak: Ciltsiz
Robin Furth
Robin Furth
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kara Kule Silahşör - Yolculuk Başlıyor Kısa Özet

  Gerçeğin tam aksine John Farson, namı diğer "İyi Adam" Gilead Dukalığı'nı ele geçirdiğinde, bütün silahşorlar katledildi. Sadece Deschain hayatta kalabildi ve arayışı başladı: çoklu gerçekliklerin merkezi olan, efsanevi Kara Kule'yi bulmalıydı. İyi Adam'ın yaptıklarına sadece orada bir son verebilir ve Orta Dünya'yı yeniden ihtişamlı günlerine döndürebilirdi. Roland Deschain, Stephen King'in, okuyucuların otuz yıldan fazla bir süredir heyecanla takip ettiği Kara Kule serisinin kısa hikâyeler, romanlar ve son olarak Marvel Çizgi Roman Serisi'nin baş kahramanıdır.

  Şimdi, Roland Deschain'in gençliğine dair hikâyeler ilk kez anlatılıyor!

  İki ciltlik Kara Kule: Sözcükler Dizini'nin yazarı ve Stephen King'in uzun süredir araştırma asistanı olan Robin Furth, King'in efsanevi Orta Dünya'sındaki Kara Kule evreni için yepyeni bir materyal hazırlayarak geçmişi ortaya seriyor ve Roland Deschain'in geleceğine dair ipuçları veriyor!

  Roland, kendisini Kara Kule'ye götürecek olan yolun rehberi büyücü Siyahlı Adam'ı takip ederken Yok-Adamlar'la mutantlarla ve daha pek çoklarıyla savaşacak. Karşısına, John Farson'un talimatıyla Gilead Dukalığı'ndaki bütün çocukları zehirlemeye çalışan hain aşçının hayaleti çıkacak. Yolu, garip bir kasaba olan Kingston'a düşecek ve orada, büyük bir cesaret sergilemesi gerekecek.

  Edebiyatın en ilginç ve sevilen karakterlerinden biri, usta Stephen King'in yarattığı dünyada, yepyeni maceralara atılıyor!

Kara Kule Silahşör - Yolculuk Başlıyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.