sadsad x
asdasd
37,04 TL
29,63 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
7,41 TL
Kara Çadır'dan Hanay Eve Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 576
ISBN: 9786057515025
Kapak: Ciltsiz
Mustafa Kahveci
Mustafa Kahveci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kara Çadır'dan Hanay Eve Kısa Özet

  Bir gün önce evinin kapısına kadar vardığı halde evinde bulamadığı aracı kadın Güngör’ün okuldan yeni dönen oğluna haber bırakıp dönen Meneviş ertesi gün çocuklar daha okula bile gitmeden kadını kapısında görünce ne yapacağını başlangıçta bilemedi ama en çıkar yolu onu alıp Veli Ağa’nın evine götürmekte buldu. Zaten Dikiş Yurdu’na gitmesi yasaklandığı için Neriman da evde olacağından, onun yanında konuşup tartışmalarının imkansız olduğu aşikardı. Kadını avlu kapısında bekletip üstüne uygun bir şeyler alıp tekrar çıkmak üzere evine girdi. Hatice okula gitmek üzere evden çıkıyor, Neriman da babası dağdaki çadıra erkenden gittiği için kahvaltı sofrasını toplayıp bulaşıkları yıkamakla meşguldü de, dış kapıdan kimin seslendiğini de merak ediyor olmalı ki, anasının geri dönüp yukarıya çıktığını görünce hemen kapıya gelenin kim olduğunu sordu.

  *Kim olcek a gızım? Şu areci Güngör garısı işte! Onu alıp Veli Ağa’nın garısıyla yüzleştirmeye götürcen! Ortalığı garışdıranın kim olduğu ortaya çıksın bakam. Hem bunu neden yaptığı da ortaya çıkar* dedi, sanki çok ama çok kızgınmış gibi.

  *Ben de gelen mi ana? Senin aklına gelmeyen lafları ben deyi deyiveririn de bari içim rahatlar* deyip acaba izin çıkar mı diye anasının yüzüne baktı.

  *Of be gızım! Of be anam! Senin bilmediğin başga şeyler de var be gızım! Sen bu seferlik gelme bakam da, sona düşünürüz. Pek geç galman herhalda* deyip merdivenlerden indi.

Kara Çadır'dan Hanay Eve Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.