sadsad x
asdasd
18,52 TL
13,89 TL
%25 indirim
Kapı Aralığı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786054918614
Kapak: Ciltsiz
Birsen Bayar
Birsen Bayar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kapı Aralığı Kısa Özet

    Aşk yükü paylaşmak demekti, oysa sen kolay olanı seçtin sensizliğe terk ettin. Yitik gecenin derinliğinde yitirdiği aşkıydı dönüp bakmadan gerisine giden Özledim harfleri savruldu yüreğinden yıldız tozlarına karıştı. Benimkisi yitik sevdaydı yitik kalpler ülkesinde kalan Yokluğunda sarmalayacağım havlun, traş kolonyanı eksik etmiyorsam seni beklediğimden değil sensizliğe tahammülsüzlüğümden.

    Elinizdeki kitap hayat yolculuğunuzda bunalıpda ne yapacağınızı bilemediğinizde size dostça sayfalarından her kelimesi şifa etkisi muhabetti bulacağınızdır. Şifa kaynağı ise kısaca 'muhabbet' dostça konuşma yarenlik etmedir. Çözemediğin çilenin ortasındamısın yüreğin mi sızlıyor, yoksa 'hep mi insanın bu kadar kötü talihi olur' diyorsan sayfaları arala. Rastgele okuduğun sayfalar senin içinde bulunduğu ana yön verecektir. Öyküler muhabetin temeli sağaltımın yoludur. Kah gerçek yaşam kah olacak gibi gelen olayların etrafına kurgulanmış öyküler de sevginin attığı yüreklerle tanışacaksınız.

    İnsanlığın son perdesi; elde kalmış sevgi kırıntısıyla yeni hayatını oynamaktı İhtiyacı olansa tek nefeste haydiyi duymaktı Ve bu haydi nefesi kendimizden gelen olmalıydı çünkü insan tek yüreğini kandıramazdı. Yolunuz yüreğinizi sevgiye taşısın.

Kapı Aralığı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.