sadsad x
asdasd
17,00
11,05
%35 indirim
Kan Kadar Kırmızı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789752119260
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Salla Simukka
Salla Simukka
Devamı
Kampanya

Kan Kadar Kırmızı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kan Kadar Kırmızı Kısa Özet

  Diğerleri gibi olma ve aynen diğerleri gibi ol!

  Lumikki Andersson gizemli yalanlar söylemeye alışkındır ama başkalarının işine karışmamak gibi de bir kuralı vardır. Okulun karanlık odasında desteler dolusu kanlı para bulunca bu kural bozulur.
  Lumikki bir anda kendini katillerin, dolandırıcıların kol gezdiği tehlikeli bir dünyanın içinde bulur.
  Artık olayları uzaktan izleyen bir seyirci olmaktan çıkarak bir hedef haline gelmiştir ve aklını kullanıp acımasız bir katilden kurtulması gerekmektedir.

  Ünlü Finli polisiye yazarı Salla Simukka’nın eşsiz gerilim dizisi Pamuk Prenses’in ilk kitabı Kan Kadar Kırmızı’yı okurken tüyleriniz ürperecek!

  Yazar Hakkında:

  Salla Simukka, 1981 yılında Finlandiya’da doğmuştur. 2013 yılında Without a Trace adlı eseri *En İyi Gençlik Romanı* seçilmiş ve Topelius Ödülü’nü kazanmıştır. Elsewhere adlı romanı yine 2013 yılında Finlandiya Ödülü’ne layık görülmüştür. Kan Kadar Kırmızı, Kar Kadar Beyaz ve Abanoz Kadar Siyah adlı romanlardan oluşan Pamuk Prenses üçlemesi, eleştirmenler tarafından gerilim türünün çağdaş başyapıtlarından biri olarak kabul edilmektedir. Üçlemenin ilk kitabı olan Kan Kadar Kırmızı bugüne dek 47 ülkede yayımlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.