14,81 TL
9,77 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
5,04 TL
Kalpten Akla Sorular Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9789755992648
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Turgay Biçer
Turgay Biçer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kalpten Akla Sorular Kısa Özet

  Elinizde okumakta olduğunuz bu kitap, hayatın farklı konuları olan yönetim, liderlik, kaliteli yaşam, başarı, mutluluk, sorun çözmek, vs gibi alanlarda, gazete ve dergilerdeki yazılarımın derlenmesinden oluşmaktadır.

  32 Yıllık Akademisyenliğin yanı sıra, uluslararası alanlarda spordan iş dünyasına, eğitimcilerden siyasetçilere, asker ve polislerden hakemlerden antrenörlere, yöneticilerden liderlere kadar milyonları aşan kişilere, *Liderlik, Takım Olmak, Motivasyon, Değişim Yönetimi, Başarı, Yaratıcılık* konularında 25 yıldır eğitim, seminer, konferanslar vermekteyim, binlerce insana danışmanlık, koçluk, ve mentorluk yaptım. Bu süreçteki bilgi, deneyim ve tecrübelerimi öğrencilerim ve
  okurlarımın da beni yüreklendirmesiyle kitap olarak yayınlamayı uygun buldum.

  Bu kitapta, daha önce *işe yaramış, yaramakta olan ve fark yaratacağını düşündüğüm* benim kendime özgü düşüncelerim bulunmaktadır; umarım, sizlerin anlam arayışı, gelişme, ve değişme sürecinde de sizlere rehberlik eder; dolayısıyla aslında burada kalpten yola çıkarak aklı sorgulamak istedim. Buradaki her yazı kalbin ve aklın sorularını içermektedir.

 • 2. Hamur

Kalpten Akla Sorular Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.