sadsad x
asdasd

Kafadan Kontaklar Serisi 4 Kitap Takım

Parodi Yayınları

Philip Ardagh

180,00 TL
108,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
72,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kafadan Kontaklar Serisi 4 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 920
ISBN: 9786055034795
Kapak: Ciltli
Philip Ardagh
Philip Ardagh
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kafadan Kontaklar Serisi 4 Kitap Takım Kısa Özet

  Kafadan Kontaklar 1 - Kirli ve Mutlu

  Kafadan Kontaklar Ailesi’yle tanıştınız mı? Hayır mı? O zaman ne duruyoruz!

  Bu aile sıradan bir aile değil. İyi sayılmazlar, ama kötü de değiller. Bi’dakika… *değiller* mi dedim? Elbette kötüler, hem de sandığınızdan da kötü! Ama Sunny, yani ailenin *aşırma* çocuğu fena değil. Az önce *aşırma* mı dedim? Evet, doğru… Sunny, çamaşır ipinde kulaklarından asılıyken ki bu, kulaklarından birinin diğerinden neden büyük olduğunu açıklıyor. Bay Grunt’un çekip aldığı, pardon *aşırdığı* bir çocuk!

  Evet, ama dahası da var… Sunny’nin öyle yola gelmez, yana yatmaz, öne eğilmez, üzerine bolca tutkal sürmekle ya da yapışkan yapıştırmakla düzleşmeyen saçlarını görmediniz daha. Yoksa gördünüz mü? Hmm, desenize bütün heyecan kaçtı… Bu komik, macera dolu eğlenceli hikayede Kafadan Kontaklar Ailesi’ni, Tik ve Tak’ı, Bigg Malikanesi’ni ve onun gaddar sahibi Lord Bigg’i; Larry Smalls’u, Mimi’yi, Jumbo’yu ve… unuttuğumuz bir şey kaldı mı?.. Hah bir de arıları tanıyacaksınız.

  Arılar mı?.. Yo hayır! Kaçın çabuk, arılar geliyooooooooooooor!..

  Kafadan Kontaklar 2 - Adrese Teslim

  Kafadan Kontaklar Ailesi’yle tanışanlar bilir. Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil.

  *Nasıl?* mı dediniz? Sıkı durun!

  Komik, Kötü, Kokuşuk… Üstelik türlü türlü afacanlık peşinde. Kocaman bir filin çektiği, dondurma arabasından bozma bir karavanda yaşar onlar. Birinci kitabı okuyanlar iyi bilir: Bu aile için sıradan bir gün, belalı bir gün demektir. Ve şimdi, yeni bir macera kapılarını çalmak üzere…

  Ama bu seferki çok gizli; kimse duymamalı! Bay Grunt, küçük bir varilin içindeki küçücük bir adamı teslim etmesi gereken yeri bulmalı. Ama bu yer öyle bir yer ki… Bi’ dakika! Beni lafa tutup her şeyi anlattıracaksınız değil mi? Yo yo yo, dedim ya çok gizli. Kimse duymamalı; e tabii, kitabı okuyanlar hariç!

  Kafadan Kontaklar 3 - Taban Kuvvet

  Siz, Kafadan Kontaklar Ailesi’yle tanışmadınız mı hala? Tanısanız çok seversiniz.

  Şaka şaka… Onlar tam bir bela mıknatısı.

  Her zaman olduğu gibi bütün belaları üzerlerine çektikleri bu macerada da çılgın ailemizin yolu bakın nereye düşüyor: Panayıra! Üstelik Bigg Malikanesi’nin bütün sakinleri de burada. Hatta havai fişekler, takla atan uçaklar, sinekli reçeller, turşular, doktorlar, fıstıklar, kavunlar ve yeni dostlar bile var.

  Ne? Bay ve Bayan Grunt’ı mı sordunuz yoksa? Bay Grunt şu an bir arı sürüsünden kaçmakla meşgul. Hmm, sanırım Bayan Grunt ise gizli işler peşinde…

  Peki, bu hikayede başlarına ördükleri çoraplardan kurtulabilecekler mi dersiniz? Bunun cevabı için: Lütfen kemerlerinizi bağlayın. Macera başlıyor!

  Kafadan Kontaklar 4 - Buraya Kadarmış

  Evet, buraya kadarmış! Ayrılık vakti geldi. Ama sıkı durun! Seri belalı bitiyor!

  Yanlış duymadınız, evet; yine bela. Ama bu sefer durum ciddi. Hayır, çok ciddi. İntikam yemini etmiş öfkeli mahkûmlar kaçtı. Tek bir hedefleri var: Kafadan Kontaklar… İşte bunu duyar duymaz, çılgın ailemizin kaçış operasyonu da başlamış oldu. Peki, nereye? Bir arı kovanına saklanabilirlerdi. Jumbo’nun sırtına atlayıp Afrika’ya da gidebilirlerdi. Yok yok, sakin olun onlar sadece trenlerine yetişip Hızlı’nın evine gitmek istiyorlar. Tabii ki bu öyle kolay bir yolculuk olmayacak…

  Peki, düşmanlarını atlatabilecekler mi?

  Sunny, gerçek ailesini bulabilecek mi?

  Üzümlü bayat çörekler Jumbo’ya yetecek mi?

  Hepsinin cevabı için: Tren kalkıyor. Acele edin. Biletler lütfen!

Kafadan Kontaklar Serisi 4 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.